Bosski Roman w ironii na zatracenie w świecie internetu i cyberstatystyki. Najnowszy singiel i klip!

Bosski Roman w ironii na zatracenie w świecie internetu i cyberstatystyki. Nowy  singiel i klip promuje album BANG & CLASSIC, którego premiera już 11 marca.

Bosski przygotował tym razem 18 utworów w różnej stylistyce – od  trapowych nowoczesnych bangerów zaczynając wędrując poprzez lekkie klimaty jamajskie kończąc na klasycznych hip-hopowych brzmieniach. Tematyka skupia się na kwestiach egzystencji, poszukiwania celu oraz  inspiracji do rozwoju na wszelakich gruntach. Nie zabraknie humoru oraz wyjątkowych gości z Polski jak i z zagranicy.

Przechwytywanie

Fani projektu Drużyna Mistrzów także znajdą dużo sportowej treści motywacyjnej…

Perełką może być wspólny track nagrany w raz z Sonia Lachowolską oraz legenda muzyki Jazzowej z USA – Kevinem Mahoganym pt.”SPECIAL GIRL„. Dla słuchaczy ceniących sobie kwestie patriotyczne Bosski wraz z goścmi przygotował utwory o POLONII na świecie a także o „CICHOCIEMNYCH” – elitarnym oddziale Armii Krajowej.

Bang & Classic produkowany jest jak zazwyczaj w przypadku Bosskiego w krakowskim STUDIO ZION, Fundamentem muzycznym są podkłady Baltik oraz Ive jednak stali współpracownicy Bosskiego jak Kaj Je West, 71Ghost czy Zich  oraz Kubi Producent-a także przygotowali coś od siebie.

Singlem promującym album jest utwór Daj Mi Lajka. W najnowszym numerze Bosski przekazuje nam brutalną prawdę o każdnym z nas kto uczestniczy w życiu social media, a całą piosenkę wspaniale uwieńcza teledysk, który miał swoją premierę 9 lutego 2016 br.

Album BANG & CLASSIC pojawi się już w marcu nakładem wydawnictwa Fonografika.


Zajrzyj tu:

Facebook: https://www.facebook.com/bosskiroman/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCeOMwa1yL5bSAMOZTa7enVw

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *