d_light ft. Monika Kluszczyńska w utworze „To Ty”

w minioną niedzielę, tj. 24 września, na kanale dlightVEVO ukazał się teledysk do drugiego singla producenckiego d_light. Po utworze „Baltic Sea Dancing” z gościnnym udziałem Tomka Gębarowskiego przyszedł czas na nagranie „To Ty” z Moniką Kluszczyńską. To kolejna zapowiedź debiutanckiej płyty d_light, w powstanie której zaangażowało się wielu muzyków i wokalistów z całej Polski.


„To Ty” stanowi połączenie melodyjności wokalu oraz brzmień akustycznych instrumentów z surowością brzmień elektronicznych.


Pierwsze emocje po premierze „To Ty” już za nami! – czytamy na profilu Facebookowym d_light. – Teraz ciężka praca i mamy nadzieję, że zechcecie nas w niej wesprzeć! Słuchajcie, udostępniajcie link do utworu, dzielcie się nim z bliskimi, dyskutujcie i krytykujcie, jeżeli Wasze spostrzeżenia będą do tego prowadzić!


Monika Kluszczyńska jest współautorką muzyki i tekstu oraz wykonawczynią partii wokalnych. Główną rolę w klipie zagrała Eliza A. Tkacz, w rolach drugoplanowych zobaczymy Rozalię PaszkiewiczKamila Rzeźnika Kamila Limaka.Przypomnimy, że d_light to „duet producencki, który tworzą Łukasz Rogini Robakiewicz i Artur Leshy Lesiak. Ich muzyka to odważna mieszanka melodyjności niebanalnych wokali oraz brzmień akustycznych instrumentów z surowością brzmień elektronicznych”.


Zajrzyj po więcej:

d_light na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.