Daniel Bloom i Iwona Skwarek prezentują teledysk do utworu „Lovely Fear”

Daniel Bloom kontynuuje promocję swojego najnowszego albumu, „Lovely Fear”, który ukazał się we 2wrześniu roku 2015. Dotychczas muzyk opublikował pięć reprezentujących ów krążek singli, między innymi „Heartbreakers” z Tomkiem Makowieckim, „How We Disappear” Gabą Kulką i „Katarakta” z Melą Koteluk. Czas na teledysk obrazujący utwór tytułowy, wykonany wspólnie z Iwonę Skwarek z duetu Rebeka. Premiera klipu „Lovely Fear” miała miejsce 24 listopada br.


Niemal w każdym wywiadzie pojawiało się pytanie, czym jest dla mnie „Lovely Fear”? To jest właśnie ułamek sekundy, w którym czas nie istnieje. To moment, kiedy szczęście i strach są jednym odczuciem. To jajko z którego albo coś się wykluje, albo nie. Wszystko zależy od nas samych – mówi o swym najświeższym dziele Daniel Bloom, odnosząc się w tych słowach również do całej płyty.


Obraz ilustrujący „Lovely Fear” to blisko pięciominutowa historia, w której kluczowa rolę odgrywa nieograniczona wyobraźnia dziecka. Sceny osadzono częściowo na tle natury. Jeśli dodamy do tego przewijający się motyw matematycznych wzorów, otrzymamy intrygujący klip z ciekawą muzyką i wokalem.Daniel Bloom wcielił się tu w reżysera, scenarzystę, autora muzyki i zdjęć do teledysku. Autorką tekstu jest Gaba Kulka.


Zajrzyj po więcej:

Daniel Bloom na Facebooku


1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.