Daniel Bloom i Iwona Skwarek prezentują teledysk do utworu „Lovely Fear”

Daniel Bloom kontynuuje promocję swojego najnowszego albumu, „Lovely Fear”, który ukazał się we 2

wrześniu roku 2015. Dotychczas muzyk opublikował pięć reprezentujących ów krążek singli, między innymi „Heartbreakers” z Tomkiem Makowieckim, „How We Disappear” Gabą Kulką i „Katarakta” z Melą Koteluk. Czas na teledysk obrazujący utwór tytułowy, wykonany wspólnie z Iwonę Skwarek z duetu Rebeka. Premiera klipu „Lovely Fear” miała miejsce 24 listopada br.


Niemal w każdym wywiadzie pojawiało się pytanie, czym jest dla mnie „Lovely Fear”? To jest właśnie ułamek sekundy, w którym czas nie istnieje. To moment, kiedy szczęście i strach są jednym odczuciem. To jajko z którego albo coś się wykluje, albo nie. Wszystko zależy od nas samych – mówi o swym najświeższym dziele Daniel Bloom, odnosząc się w tych słowach również do całej płyty.


Obraz ilustrujący „Lovely Fear” to blisko pięciominutowa historia, w której kluczowa rolę odgrywa nieograniczona wyobraźnia dziecka. Sceny osadzono częściowo na tle natury. Jeśli dodamy do tego przewijający się motyw matematycznych wzorów, otrzymamy intrygujący klip z ciekawą muzyką i wokalem.Daniel Bloom wcielił się tu w reżysera, scenarzystę, autora muzyki i zdjęć do teledysku. Autorką tekstu jest Gaba Kulka.


Zajrzyj po więcej:

Daniel Bloom na Facebooku


1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.