Daria Kowolik i debiutancki singiel „Wiem, czego chcę”

Już dziś, tj. 2 czerwca br., swą premierę będzie miał debiutancki singiel Darii Kowolik. Teledysk do nagrania „Wiem, czego chcę” ujrzy światło dzienne o godzinie 18.


Nadszedł czas kiedy mogę podzielić się z Wami pierwszymi efektami współpracy w wytwórni Universal Music – opowiada wokalistka. –  Mój pierwszy singiel to bardzo ważny dla mnie utwór. Długo nad nim pracowałam z wieloma, wieloma osobami.


Za reżyserię klipu odpowiada Anna Powierża, zaś tekst do piosenki stworzył Wojtek Łuszczykiewicz, wokalista zespołu Video i juror w najnowszej edycji programu „Idol”.


Tekst utworu został napisany przez pana Wojciecha Łuszczykiewicza – czytamy na stronie wydarzenia zapowiadającego premierę. – Pan Wojtek idealnie przelał na kartkę wszystko to, co chciałam powiedzieć i przekazać. Tekst opowiada o tym, że świadomie znalazłam drogę w życiu. Myślę, że każdy z Was odnajdzie w nim też cząstkę siebie. Teledysk został wyreżyserowany przez wspaniałą Anię Powierża, która idealnie oddała w nim wrażliwość z mojego serducha. Mam nadzieję, że Wam się spodoba! Daliśmy z siebie wszystko!


Daria Kowolik to studentka wokalistyki estradowej w Akademii Muzycznej w Łodzi. Znamy ją między innymi jako finalistkę IX edycji „Mam Talent”. Jest laureatką licznych nagród i wyróżnień. Współpracując z bratem Fabianem, nagrywa covery i materiał autorski. Obecnie pracuje nad swą pierwszą płytą, której zapowiedzią będzie właśnie singiel „Wiem, czego chcę”.


Zajrzyj po więcej:

Daria Kowolik na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.