Debiutancki album i nowy teledysk Mery Spolsky

Mery Spolsky z podwójną premierą! Zaledwie kilka dni temu, tj. 8 września br., ukazał się singiel „Alarm”, a już dziś światło dzienne ujrzało debiutanckie wydawnictwo zatytułowane „Miło Było Pana Poznać”.


Jak informuje wydawca, Mery Spolsky to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe. Do tej pory Mery Spolsky można było zobaczyć podczas zeszłorocznego FMT w Szczecinie, Targów Muzycznych CJG w Warszawie, tegorocznym Spring Break’u w Poznaniu i Open’er Festival w Gdyni.


Album jest kilkunastopiosenkowym listem do jednej, prawdziwej osoby, która nagle pojawiła się w życiu Mery Spolsky i zniknęła – opowiada wokalistka. – Płyta to chronologiczny opis etapów co się działo w głowie spolsky, która się zakochała, ale jednocześnie znienawidziła. Płyta opowiada o tęsknocie, samotności, totalnym braku, śmierci, złości, ale na końcu dochodzi do wniosku, że gdyby nie to tajemnicze spotkanie z pewnym Panem, którego miło było poznać, nie powstałaby płyta.Klip został zrealizowany podczas wizyty wokalistki w Tokyo. Za reżyserię i montaż odpowiada Alan Kępski, zaś zdjęcia wykonał Maciej Domagalski.


Krążek „Miło Było Pana Poznać” dostępny jest na stronie sklepzmuzyka.pl oraz w serwisach online: Kayax.lnk.to/MerySpolskyMiloByloPanaPoznac.


Zajrzyj po więcej:

Mery Spolsky na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.