Decadent Fun Club w teledysku „Glitterball”

14 sierpnia br. odbyła się premiera drugiego singla grupy Decadent Fun Club. Do utworu „Glitterball”, gdyż to o nim mowa, powstał także teledysk. 

 Rzeczywiście upłynęło sporo czasu – opowiada Paveu Ostrovsky, wokalista zespołu, zapytany o dość długą przerwę dzielącą nas od opublikowania debiutanckiego singla, „Serendipity”. – Zaliczyliśmy po drodze całą serię przedziwnych perypetii związanych z procesem nagrywania samej piosenki, a później również teledysku Jednak nie można powiedzieć, że przez ten cały czas próżnowaliśmy. Wydaje mi się wręcz, że w pewnym sensie wyszło nam to na dobre, bo aktualnie znajdujemy się w znacznie lepszym punkcie. Mamy za sobą m.in. udany koncert na Spring Break Festival, zagraliśmy w Trójce, wygraliśmy festiwal w Jarocinie, a za chwilę zagramy nasz pierwszy zagraniczny koncert na Pop-Kultur Festival w Berlinie.

Równie ciekawy był również proces powstawania klipu.Całość została nagrana w moim pokoju, przy użyciu projektora oraz gadżetów takich jak lampki choinkowe czy stare telewizory. Realizacją zdjęć zajęły się nasze koleżanki – Sandra Roczeń i Natasza Von Yullen. Wymiękliśmy jedynie przy montażu, gdzie nieocenioną pomocą wykazał się Tomek Wolszczak z Samtini Studio – dodaje Paveu.


Zajrzyj po więcej:

Decadent Fun Club na Facebooku


fot. Sandra Roczeń
fot. Sandra Roczeń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.