Dokąd leci ,,Pirx” Pauliny Przybysz?

Znamy ją m.in. z Sistars, Pinnawela, Rita Pax czy Archeo, ale przede wszystkim znamy ją z ogromnej charyzmy i niesamowitego głosu. Brała udział w wielu projektach, ale doczekaliśmy się w końcu solowego projektu o nazwie Paulina Przybysz, bo na pewno ma jeszcze dużo do powiedzenia.


Wybrała dość ciekawy sposób na promocję swojego krążka. Zaprosiła do współpracy innych muzyków. Wysłała do nich jedną linijkę z singla ,,Pirx” do dowolnej interpretacji. Jak poniosła ich wyobraźnia?

Rogucki pisze:

„Paulina Przybysz przygotowuje się do premiery nowego singla, przekazała mi fragment tekstu „latają dookoła jak muchy a my lecimy dalej jak pilot Pirx” , miałem zadanie by dokończyć utwór, wydaje mi się że dalej będzie jakoś tak…  Będzie?”

Do Piotra dołączyła jeszcze Bela Komoszyńska z Sorry Boys i Daria Zawiałow . Ich odpowiedzi na prośbę Pauliny znajdziecie na Facebooku.


Na rozwikłanie zagadki Pirx’a musimy jeszcze chwilkę poczekać. Zanim ujrzy on światło dzienne polecamy „Dzielne kobiety”


Jaki jest ten krążek? 

„Mam już 32 lata i zdałam sobie sprawę, dojrzałam do tego, by nie pisać już kolejnych bezpiecznych piosenek. Mam znowu potrzebę śpiewania bardziej bezpośredniego przekazu. Miałam to już chyba w Sistars – takie wprost.”


Płytę „Chodź tu” można nabyć w pre-orderze do 29.09.2017 z autografem Pauliny klikając w tym miejscu!

PREMIERA: 06.10.2017

Tracklista:


Zajrzyj po więcej!

Paulina Przybysz na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.