„Dopóki starczy sił”, czyli Beniamin i Gutek w nowym teledysku

W miniony poniedziałek, tj. 10 lipca br., w Internecie ukazał się teledysk do utworu „Dopóki starczy sił” zespołu Beniamin. To drugi singiel pochodzący z debiutanckiego krążka formacji, którego premierę zapowiedziano na jesień 2017. Współtwórcą nagrania jest Gutek, będący jednym z gości specjalnych udzielających się na płycie.


Pierwszą zapowiedzią nadchodzącego albumu był singiel „Przy Tobie Słońce Traci Blask”. Nowa piosenka Beniamina (znanego uprzednio jako Roots Rockets) została utrzymana w klimacie grounge’owym, nawiązującym do pierwotnej twórczości grupy z Beniaminem Sobańcem na czele. Ciekawym zabiegiem okazała się kolaboracja ze związanym z Indios Bravos Piotrem Gutkowskim, czyli Gutkiem, który wznawia działalność artystyczną na rynku muzycznym.


Beniamina polubiłem od pierwszego odsłuchu w studio DJ’a Fell-x’a – przyznaje Gutek. – Roots Rockets zahaczało o stylistykę bliską mojej wrażliwości, a kiedy zostałem przez chłopaków zaproszony do współpracy nie wahałem się ani chwili. Efekt mówi sam za siebie, jaram się na maxa!Zajrzyj po więcej:

Beniamin na Facebooku

Gutek na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.