Dreamheart i muzyczny prezent „Found Myself”

Kiedy wszyscy cieszyli się z mikołajkowych prezentów od bliskich osób, nasi ulubieni artyści również przygotowali dla swoich wiernych fanów niespodziankę.


Jednym z takich zespołów był rzeszowski Dreamheart, który przedstawił nam swoją piosenkę “Found Myself”, która to jest zapowiedzią ich pierwszej EP-ki.

Ten pop rockowy kwartet istnieje już od dwóch lat i ciągle zaskakuje czymś nowym. Powstali z inicjatywy wokalisty Kamila i gitarzysty Erica, którzy poznali się podczas konkursu piosenki studenckiej “Student ma talent”. Kilka dni później dołączył do powstałej dwójki basista Kuba i perkusista Mateusz. Jako zespół pasują do siebie jak mało kto, słuchają tej samej muzyki i jak sami przyznają rozumieją się prawie bez słów, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej im się pracuje.


Found Myself” to skoczny rockowy kawałek, który doceni każdy fan tego gatunku, a także każdy laik. Jeśli uwielbiasz cięższe brzmienia, ale czasem lubisz zasłuchać się w czymś lżejszym to właśnie ta piosenka jest dla Ciebie.Zajrzyj po więcej:

Dreamheart na Facebooku

Dreamheart na Instagramie

Dreamheart w akcji Wspieramy Polskich Artystów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.