Grzegorz Kloc z singlem „Orzeł i Ameryka”

Grzegorz Kloc zaprezentował swój najnowszy singiel. Utwór „Orzeł i Ameryka” ukazał się w Internecie w piątek, 30 czerwca. Jest to nagranie o zabarwieniu mocno patriotycznym i symbolicznym. 


Za kompozycję odpowiada sam wokalista, będący także, obok Olgi Pruszkowskiej, współautorem tekstu. Udzielił się tu ponadto jako producent  i aranżer, przy współpracy z Mirosławem Hoduniem.


 


Grzegorz Kloc zwraca się bezpośrednio do Polski, która pomimo dziejowych burz istnieje – informuje nas wydawca. – Orzeł jest tutaj wieloznacznym symbolem, z jednej strony biblijnym symbolem zaufania Bogu, z drugiej zaś strony symbolem bliskim zarówno Polakom, jak i Amerykanom. Wielowarstwowy tekst piosenki dotyka też koneksji pomiędzy narodami  Polski i USA. Przyjazd Prezydenta Donalda Trumpa jest dobrym momentem na prezentację takiego projektu. Utwór dedykowany jest Polakom, Amerykanom i Donaldowi Trumpowi oraz wszystkim ludziom, którzy odczuwają, że powinni odkryć swój potencjał „wzbijając się w górę jak orły”, pomimo przeszkód. Lansuje też m.in. takie nadrzędne wartości, jak wolność – dar, który musimy nauczyć się dobrze wykorzystywać.


Zajrzyj po więcej:

Grzegorz Kloc na Facebooku 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.