Jak trzej muszkieterowie… OCN, Jamal i Skubas w jednej drużynie!

Widzieliście już najnowszy singiel grupy OCN, który wraz z Jamalem i Skubasem od trzech dni podbija internet? Nie? Zobaczcie i posłuchajcie go poniżej! 

OCN

Piosenka „Migotanie” to kolejny singiel promujący wydany na jesień album „Demon i karzeł”. W piosence obok Macieja Wasiogościnnie pojawiają się Tomek Mioduszewski (Jamal) oraz Radek Skubaja (Skubas). Dzięki temu, mamy tu do czynienia z wyjątkową kolaboracją trzech mocnych i bardzo różnych osobowości muzycznych.

 

Tak współpracę komentuje wokalista zespołu OCN – Maciej Wasio:

Przede wszystkim bardzo się kumplujemy i mimo mocnych charakterów, mamy świetne relacje! Nasze demony najwyraźniej się lubią i dobrze dogadują. Jestem olbrzymim fanem ich ostatnich płyt, tym bardziej mnie cieszy, że udało się spotkać wspólnie w jednym układzie dźwięków i słów.

Teledysk do piosenki powstał w trakcie trasy koncertowej promującej ostatni album grupy, na przełomie lutego i marca tego roku, . Aktualnie OCN przygotowuje się do serii specjalnych występów z okazji 15-lecia grupy. Początkiem obchodów, będzie sierpniowy koncert grupy, w ramach festiwalu Capital Of Rock we Wrocławiu, gdzie zespół wystąpi u boku takich gwiazd jak Rammstein czy Limp Bizkit.

Zajrzyj tu:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *