Właśnie dziś światło dzienne ujrzała najnowsza produkcja Kaz – „The Air I Breathe” !

Już jest! Właśnie dziś światło dzienne ujrzała najnowsza produkcja rapera i freestylera młodego pokolenia – o to przed Państwem Kaz i jego „The Air I Breathe” ! 

Kaz – The Air I Breathe (prod. Baq | mash-up Moher)

The Air I Breathe nawiązuje to filmu o tym samym tytule, gdzie pozornie niepołączone historie wiązały się na końcu w jedną nie do końca szczęśliwą całość. Nowoczesny bit Baq i mocno technicznie sprecyzowany tekst buduje napięcie z każdą z historii opowiedzianych o trójce skrajnie różnych, a może skrajnie podobnych osób.

A Ty widzisz w nich siebie?


Kaz foto

Kaz – raper, freestyler, rocznik 1993. Autor płyty „Oldschool Still Fresh” na bitach Kaema, obecnie pracuje nad nową płytą, gra koncerty, freestyluje.

Kaz stawia na zabawę słowem pod względem przede wszystkim treściowym, ale i technicznym. W jego rapie można wyczuć dużo dystansu do otaczającego nas świata i celnych, trafnych spostrzeżeń. Zdobywa duże doświadczenie zagrawszy do tej pory ok. 40 koncertów, nagrywając płytę OSF. Po roku przerwy i letargu muzycznego i porzuceniu projektu „Póki rzeczywistość sypia z prawdą” wraca do nagrań i czynnego udziału w bitwach freestylowych. 

Kaz swoim freestyle i podejściem do rapu powoli zaczyna budować swoją pozycję na trójmiejskiej scenie hip-hopowej. Czy silną – to pokaże czas.


Wytwórnia: Soul Records

https://www.facebook.com/SoulRecordsPL

Tekst, wykonanie: Kaz

https://www.facebook.com/kazkatflow

Bit: Baq Beatz  https://www.facebook.com/BaQBeatz

Video mash-up: Moher https://www.facebook.com/moherone

Alicja Gac

Twórca oraz Wydawca portalu Muzykoholicy.com ✌

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *