Kari z singlem „Runaway”

Zaledwie kilka dni temu, tj. 24 września, w Internecie ukazał się nowy singiel Kari. To drugi po „Talk To Me” utwór promujący płytę „I Am Fine”, która ukazała się w czerwcu pod nakładem wytwórni NEXTPOP. Wokalistka rozpoczyna również trasę koncertową.


Do pracy nad „Runaway” Kari zaprosiła muzyka Ryana Carinsa, a także Mountain Range – producenta muzyki elektronicznej. Ryan jest tu ponadto współautorem tekstu.Pomysł na „Runaway” powstał w sklepie. W sklepie z fortepianami w Londynie. Spędziłam tam długie godziny! Motyw, na którym improwizowałam, był tym zapalnym impulsem. Później Josh Macintyre (bębniarz brytyjskiego zespołu Marmozets) dodał partie bębnów na jednej z naszych sesji, dopisaliśmy z Mountain Range linię basu i to było to” – opowiada Kari.Tuż po premierze singla Kari wyruszy w trasę koncertową „I Am Fine Tour”, która zostanie zainaugurowana już 12 października w Gdańsku. Piosenkarka z zespołem odwiedzi sześć polskich miast.


Zespół wystąpi w składzie: Kari (wokal), Ryan Carins (gitara), Jon Headley (syntezatory), Huw Edwards (bas), Tom Bradshaw (perkusja). Udział w trasie wezmą także specjalni goście: elektroniczno-popowe trio Laminate Pet Animal z Wielkiej Brytanii oraz Linia Nocna – duet debiutujący w czerwcu singlem „Znikam na chwilę”.


Sprawdźcie, gdzie wystąpi Kari w ramach „I Am Fine Tour”:

12.10 Gdańsk, Stary Maneż
14.10 Łódź, Wytwórnia
17.10 Warszawa, Stodoła
18.10 Kraków, Małopolski Ogród Sztuki
19.10 Wrocław, Stara Piwnica
21.10 Toruń, Od Nowa


Zajrzyj po więcej:

Kari na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.