Klip „Level up” i przedsprzedaż płyty AeSPe

Właśnie dziś, tj. 26 września, w Internecie ukazał się teledysk do utworu „Level up” AeSPe, reprezentanta inicjatywy MaxFloLab. Ów singiel zapowiada płytę „Per aspera ad astra”, której premierę zaplanowano na 8 listopada br. Egzemplarze zakupione w przedsprzedaży  będą opatrzone autografem muzyka, zostanie też do nich dołączony zestaw wlep. 


To utwór na mocnym bicie, który słuchacz może odebrać jako zwykłe bragga. Chciałem w nim jednak zawrzeć przekaz, który towarzyszy całej płycie – mówi o swoim najnowszym singlu AeSPe. – „Per aspera ad astra”, czyli „Przez ciernie do gwiazd”, to opowieść o tym, co działo się w moim życiu pomiędzy debiutem w MaxFloLabie z płytą „Dystopia” a dniem dzisiejszym. Bardzo dobrze przyjęta płyta pozwoliła mi uwierzyć i nabrać pewności siebie. To był czas, w którym przekonałem się, że osiągnięcie celu jest tym przyjemniejsze, im trudniejsza jest droga do jego realizacji. I nie ważne, czy chodzi o muzykę, czy o życie prywatne – tłumaczy.Za realizację powyższego klipu odpowiada grupa Salty Skills Films, a produkcją bitu zajął się
sam AeSPe.


Jak informuje wydawca, „Per aspera ad astra”, czyli „Przez ciernie do gwiazd”, to druga płyta AeSPe wydana w ramach inicjatywy MaxFloLab promującej artystów mniej znanych, a zasługujących na uznanie szerokiego grona odbiorców. Stanowi jednocześnie pierwszy album rapera, jaki ukaże się w limitowanej wersji fizycznej, dostępnej wyłącznie na stronie MaxFloSklep. Na trafi czternaście premierowych utworów i jeden bonus. Za większość bitów odpowiada sam AeSPe. Gościnnie pojawią się też znani i cenieni DonDe, JazBrothers, Funky Fella czy Premier Arena.


Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec), Paulina Kalinowska.


Zajrzyj po więcej:

AeSPe na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.