Premiera klipu “BWA” artystki Soniamiki!

soniamikiPiosenka BWA to kolejny singel z płyty Soniamiki – Federico. W klipie główną rolę zagrała aktorka
Agata Trzebuchowska.


„Zarówno gwiazdy jak i chmury są w życiu obecne, trzeba zaakceptować chmury i dbać o gwiazdy. Baw się ze mną baw się teraz” bo nie wiadomo co będzie jutro. Czyli moje obsesyjne motto chwytania momentu” – tak Soniamiki mówi o piosence.


Teledysk wyreżyserował Mr. Oldman, aka Marcin Starzecki, a główną rolę zagrała aktorka Agata Trzebuchowska!Już za kilka dni Artystka rozpoczyna trasę koncertową, poniżej daty i miasta:
14.10.2016 – Toruń
15.10.2016 – Zielona Góra
21.10.2016 – Wrocław
22.10.2016 – Bielsko-Biała
28.10.2016 – Stalowa Wola
05.11.2016 – Trójmiasto
18.11.2016 – Opole
19.11.2016 – Łódź
24.11.2016 – Chorzów
25.11.2016 – Kraków

soniamiki-infoSoniamiki, dla przyjaciół Zosia Mikucka, to multiutalentowana artystka, która oferuje bajkowy synth pop w surowym wydaniu przyprawiony nutami melancholijnej afirmacji. Mieszkająca obecnie w Łodzi wokalistka wydała do tej pory dwie płyty jedną w Niemczech („7pm„), drugą w Polsce (SNMK). Inspiracją dla nowego albumu jest, ukochany przez Soniamiki, Federico Fellini. Jego wiara w potęgę ludzkiej wyobraźni, wolność wyboru i możliwość wpływania na swoje życie jest niezmiennie pożywką dla twórczości Zosi. Za pracę nad Federico odpowiedzialna jest sama artystka. Album nagrany został w Radiu Łódź, a zmiksowany przez Lukasa Leonhardta, berlińskiego producenta, z którym Soniamiki pracuje od początku swojej kariery.

 

Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest utwór Fantazi. Federico to album o szczęściu, sile osobowości i dobrym locie „na głowie„. O mocy!!! O tym, że sami stwarzamy swoje życie szukając własnej „fali„. Złote, piękne życie. Chmury i Gwiazdym o które trzeba dbać. Ale jest tu też obsesja przemijania. Jest melancholijne poszukiwanie metody na zatrzymanie czasu – „takiego pięknego lata i ciepłej nocy„. Album zawiera baśń, którą każdy może sam dla siebie opowiedzieć.- opowiada o albumie Soniamiki.


Zajrzyj po więcej : 

trasa

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *