Premiera klipu ,,Madagaskar” od Quebonafide

quebonafideQuebonafide prezentuje kolejny utwór i klip z solowego projektu pt. „Egzotyka”. Tym razem odwiedził on Madagaskar, który stał się inspiracją dla kolejnej produkcji rapera.


Quebonafide nie zwalnia tempa w swojej muzycznej podróży dookoła świata. Tym razem dotarł na Ocean Indyjski, na położoną u wschodnich wybrzeży Afryki wyspę Madagaskar. To najbardziej egzotyczne miejsce w jego podróży, podczas której dotarł już m.in. do Tajlandii czy Meksyku. Raper tłumaczy, że chciał odwiedzić Madagaskar, aby “skorelować popkulturowy, bajkowy obraz z rzeczywistością”.


Utwór i klip, które powstawały na wyspie stanowią kolejny element nowej płyty rapera pt. „Egzotyka”. Dokładny plan dalszej podróży nie jest ujawniany, podobnie jak szczegóły związane z albumem i data jego premiery. Quebonafide zdradza za to jak przygotowuje się do wypraw w odległe zakątki świata.

“Przed każdą podróżą staram się dowiedzieć jak najwięcej o kraju, do którego zmierzamy. Czytam, rozmawiam z osobami, które tam już były. W przypadku Madagaskaru dochodzi jeszcze piękny obraz plaż i lemurów, wypromowany przez film”.

Czy ten bajkowy obraz odpowiada rzeczywistości, można przekonać się oglądając najnowszy klip Quebonafide !Zajrzyj po więcej : 

Quebonafide na Facebooku

Strona WWW


quebonafide-2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.