Premiera klipu promującego nowy album Natalii Przybysz!

Zaledwie trzy dni po premierze krążka na światło dzienne wyszedł kolejny klip promujący nową płytę Natalii Przybysz „Światło nocne” – „Świat wewnętrzny”.


Świat wewnętrzny” to kolejna piosenka promująca album „Światło nocne”, który premierę miał 1-go września tego roku. Utwór stanowi pewnego rodzaju opowieść o pragnieniu spędzenia chwili sam na sam z ukochaną osobą oraz potrzebie swobodnej ekspresji siebie. Słowa do utworu napisała sama Natalia Przybysz, a autorem muzyki jest Natalia i Jurek Zagórski, który również odpowiada za produkcję płyty.Klip wyreżyserowany przez Olę Bydlowską i Alana Willmann’a. Za produkcję odpowiada Adrian Pawłowski z FILM FICTION, a o choreografię w klipie zadbała Iza Szostak.

„Światło nocne” to drugi krążek Natalii, który po udanej współpracy przy platynowym „Prądzie”, wyprodukował wspomniany już Jurek Zagórski. Za brzmienie na płycie swój wkład włożyli również muzycy z zespołu Natalii – Mateusz Waśkiewicz, Filip Jurczyszyn i Hubert Zemler. Płyta to zbiór dziesięciu, otwartych do interpretacji głębokich i osobistych przeżyć wokalistki.


Lista utworów:

1. Vardo
2. Nic osobistego
3. Światło nocne
4. Mandala
5. Dzieci malarzy
6. Świat wewnętrzny
7. Czarny
8. Przez sen
9. S.O.S
10. Dom


Natalia Przybysz na Facebook’u

Natalia Przybysz na Instagramie

Natalia Przybysz na YouTube


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.