Premiera klipu „Siła” Justyny Sawickiej w Lemon & Touch

Nowa twarz na rynku muzycznym, ciekawy głos i wybuchowy temperament. To Justyna Sawicka, finalistka „Must Be The Music”, która w minioną środę, tj. 8 listopada, zaprezentowała teledysk do szwedzkiej produkcji „Siła”. Cytrusowa i zarazem bombowa premiera odbyła się 12 października br. i przyciągnęła do warszawskich Klubów Lemon & Touch ludzi świata biznesu, muzyki   i filmu. 


Justyna Sawicka przybyła na premierę wraz z odtwórcą głównej roli w teledysku, Jarkiem Jakimowiczem. Nie bez powodu artyści zjawili się przed klubem czarnym Jeepem Wranglerem. To samochód kojarzony z „Młodymi  wilkami”, kultowym filmem lat 90. Produkcja ta stała się inspiracją dla reżyserki wideoklipu, Olgi Czyżykiewicz, dlatego w obrazku pojawiają się nie tylko szybkie samochody od STW Drift Team, lecz również motocykle od pasjonatów motoryzacji Retro Racer. Premierowy pokaz teledysku obejrzeli razem z wokalistką i aktorem studenci Społecznej Akademii Nauk, a także: Monika Miller (wnuczka premiera Leszka Millera), Patrycja Wieja (zwyciężczyni „Projektu Lady) z Martą Tomczak (przyjaciółką z programu), Anna Piszczałka („Top Model”), Anna Korcz, Ewa Kuklińska, Krzysztof K.A.S.A. Kasowski, Jej Perfekcyjność, Ryszard Rembiszewski, Eliza Gwiazda, Dorota Michałowska, Agnieszka Mrozińska, Thirty Fashion i wiele innych znanych postaci. Wydarzenie poprowadził Kuba Adamiak z Radia Wawa. Bohaterka wieczoru, Justyna Sawicka, wystąpiła też z minirecitalem, w czasie którego nie mogło zabraknąć piosenki „Co mi Panie dasz” z repertuaru Bajmu. To dzięki temu utworowi młoda wokalistka znalazła się w finale programu „Must Be The Music”. Goście mogli skosztować win od Barefoot Wine, herbat Five O’clock, uwiecznić wspomnienia na zdjęciach  korzystając z aplikacji od Image4you.eu oraz dać się ponieść cytrusowej energii i zapachowi świeżych owoców mandarynek, pomarańczy i cytryn. Justyna zaskoczyła odważną stylizacją przygotowaną przez projektantkę Annę Kubisz i makijażem wykonanym przez Martę Bybluk na bazie kosmetyków marki Hean.Jako dziecko przyglądałam się powstawaniu filmu „Młode wilki”, którego plan zdjęciowy zlokalizowany był w pobliskim Szczecinie – opowiadała tuż po wydarzeniu. – Wtedy nawet w najśmielszych marzeniach nie przypuszczałam, że po dwudziestu latach poznam odtwórcę głównej roli – Jarka Jakimowicza i co więcej będę miała okazję gościć go w teledysku do mojej piosenki! Radość jest tym większa, że utwór „Siła” został wyprodukowany przez szwedzkich producentów, współpracujących z gwiazdami światowego formatu – Pink i Zarą Larsson. Czekałam trochę na ten moment, ale było warto! Dlatego dedykuję tę piosenkę wszystkim kobietom, które nie wierzą w siebie! Kochane, nigdy nie jest za późno, aby realizować swoje marzenia… Jestem tego najlepszym przykładem!Patronat Honorowy: Społeczna Akademia Nauk.

Partnerzy: Barefoot Wine, Five O’clock, Hean, STW C-enter, ATF Heavy Transport, Retro Racer, Image4You.

Patroni medialni: Cosmopolitan.pl, Joy.pl, Kozaczek.pl, Papilot.pl, DJ Promotion, PRESS SERVICE – Monitoring Mediów, Law Business Quality, Studencka.tv, Se.pl.


Zajrzyj po więcej:

Justyna Sawicka na Facebooku


fot. Paweł Wodzyński

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.