Kolejna niespodzianka od zespołu VIDEO!

Debiutowali w 2008 r. albumem „Video gra” na którym znalazły się takie tytuły jak „Bella”, „Soft”, „Rollercoaster” czy „Weź nie pi*rdol!”. Są uzdolnieni i niesamowicie przyciągają do siebie publiczność. O jaki kogo chodzi? Oczywiście o zespół Video! 

video

Tym razem formacja przygotowała dla nas ekskluzywne wydanie swojej debiutanckiej płyty, które pierwszy raz od kilku lat będzie można kupić w sklepach muzycznych w całej Polsce!

Na płytach (bo w zestawie znajdują się aż dwa krążki) znaleźć możemy największe hity zespołu Video – Weź nie pie*dol, Idę na plażę, Bella, Soft, nigdy wcześniej nie publikowane materiały demo i nagranie z próby zespołu oraz kilka szczerych słów od lidera formacji:

 

Czołem! Jeśli trzymasz w rękach tę płytę, oznacza to, że albo lubisz nasz zespół, albo ktoś wyjątkowo nie trafił z prezentem 😉 Zakładamy jednak optymistycznie pierwszą opcję i pięknie dziękujemy. Niniejszy krążek to wznowienie naszego debiutanckiego longplaya. Debiut rządzi się swoimi prawami, pełen jest młodzieńczej brawury, niczym niezmąconej radości tworzenia oraz… wpadek. Niczego jednak nie poprawialiśmy, co więcej: postanowiliśmy nieco nas pogrążyć! Zawsze najbardziej ciekawiło nas jak powstawały zespoły, których słuchaliśmy, od czego zaczynały i jak się rozwijały. Dlatego, w akcie artystycznego ekshibicjonizmu, obnażamy się przed Tobą i pokazujemy drogę, którą przeszły nasze single: „Bella”, „Idę na plażę”, „Soft” i „Weź nie pierdol”. Od najwcześniejszej demówki, przez pierwszą, historyczną próbę aż do radiowego „przeboju”. Udowadniając tym samym, że – jak mawiał klasyk – „śpiewać każdy może”. Absolutnie każdy… 😉 Trudna młodzież śpiewa łatwe piosenki! Czuwaj! – mówi lider zespołu VIDEO Wojtek Łuszczykiewicz.


Zobacz wywiad z Wojtkiem Łuszczykiewiczem! 


Tracklista:

CD 1

 1. Bella
 2. Papierowy Księżyc
 3. Soft feat. Anna Wyszkoni
 4. Co za dzień
 5. Weź nie pierdol
 6. Między nami
 7. Zapomniałem o Tobie
 8. King bee
 9. Oglądaj TV
 10. Video killed the radio star
 11. Idę na plażę
 12. Rollercoaster
 13. Po co nam sen

CD 2

 1. Soft-DEMO
 2. Weź nie pierdol – Demo
 3. Bella – Demo
 4. Idę na plażę – Demo
 5. Rocksensation
 6. Bella-Iwicka próba live
 7. Soft – próba 30 lipca 2017

Zajrzyj tu:

Sklep Muzykoholicy: https://muzykoholicy.teetres.com/

Alicja Gac

Twórca oraz Wydawca portalu Muzykoholicy.com ✌

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *