Premiera, która zaspokoi Wasze pragnienia! Lipali – „Ludzie 1.2”!

LIPALI_03_okladka singla

1 październik to dzień premier na polskiej scenie muzycznej. Do całego zestawienia dołącza premiera najnowszego singla i teledysku Lipali – „Ludzie 1.2” .

„Ludzie 1.2” to przedsmak nowej płyty zespołu, która pojawi się na półkach sklepowych już 20 listopada. Nowa płyta Lipali. Najciekawsze jest to, że z całkiem nowymi utworami, których jeszcze nie znacie. Nowe teksty o starych sprawach  – mówi Lipa. Singiel wybieraliśmy głosując w ciemno, bo każda piosenka mogłaby nim być. Człowiek w całej swej okazałości z wadami i zaletami, miłujący i mordujący… a morska bryza i słońce ponad nim  – dodaje.

Najnowszy krążek będzie sporym zaskoczeniem. Lipali pokaże swoją nową odsłonę – powiększony czteroosobowy skład, uzupełniony dodatkowo w pierwszym singlu o kobiecy głos Małgorzaty Zomerlik. Zmiany dodatkowo podkreśla nowy logotyp zespołu.

W podziękowaniu za dotychczasowe wsparcie, na skrzynki wszystkich fanów, którzy zamówiliLIPALI _01_zdj_Paweł Romanowski poprzedni album „3850” bezpośrednio od zespołu na stronie www.lipali.net, trafi kod, który umożliwi pobranie cyfrowej wersji nowego singla.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *