Premiera, która zaspokoi Wasze pragnienia! Lipali – „Ludzie 1.2”!

LIPALI_03_okladka singla

1 październik to dzień premier na polskiej scenie muzycznej. Do całego zestawienia dołącza premiera najnowszego singla i teledysku Lipali – „Ludzie 1.2” .

„Ludzie 1.2” to przedsmak nowej płyty zespołu, która pojawi się na półkach sklepowych już 20 listopada. Nowa płyta Lipali. Najciekawsze jest to, że z całkiem nowymi utworami, których jeszcze nie znacie. Nowe teksty o starych sprawach  – mówi Lipa. Singiel wybieraliśmy głosując w ciemno, bo każda piosenka mogłaby nim być. Człowiek w całej swej okazałości z wadami i zaletami, miłujący i mordujący… a morska bryza i słońce ponad nim  – dodaje.

Najnowszy krążek będzie sporym zaskoczeniem. Lipali pokaże swoją nową odsłonę – powiększony czteroosobowy skład, uzupełniony dodatkowo w pierwszym singlu o kobiecy głos Małgorzaty Zomerlik. Zmiany dodatkowo podkreśla nowy logotyp zespołu.

W podziękowaniu za dotychczasowe wsparcie, na skrzynki wszystkich fanów, którzy zamówiliLIPALI _01_zdj_Paweł Romanowski poprzedni album „3850” bezpośrednio od zespołu na stronie www.lipali.net, trafi kod, który umożliwi pobranie cyfrowej wersji nowego singla.

Alicja Gac

Twórca oraz Wydawca portalu Muzykoholicy.com ✌

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *