Lorein prezentuje teledysk do utworu „Fale”

Processed with VSCO with f2 preset

Grupa Lorein podarowała swoim fanom wspaniały prezent mikołajkowy. Jest nim klip do utworu „Fale” opublikowany 5 grudnia br. Singiel zapowiada album „Złamania”, którego premierę zaplanowano na luty 2017.


Zespół Lorein na ma swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia, jak na przykład „Złoty mikrofon” za najlepszy „Debiut”, „Muzyczne Scyzoryki” w kategorii „Debiut roku” i „Najlepszy wykonawca pop” czy wreszcie „Zespół Roku” Polskiego Radia Kielce. W plebiscycie „Rockowa 100 Najlepszych Kawałków” Eski Rock znalazły się aż trzy piosenki z repertuaru formacji: „Krótkowzroczność”, „Świat rzeczy”„Pozytywny”.Łukasz Lańczyk, wokalista i założyciel Lorein, został również dostrzeżony przez muzyków Myslovitz, którzy po rozstaniu z Arturem Rojkiem zaproponowali mu współpracę polegającą na zastąpieniu dotychczasowego frontmana.


Jesienią roku 2014 grupa wzięła udział w programie Must Be The Music”. Ciesząc się sympatią i uznaniem publiczności, otrzymała tak zwaną Dziką Kartę słuchaczy radia RMF FM i znalazła się w finale ósmej edycji programu. Aktualna działalność artystyczna Lorein ściśle wiąże się z pracami nad kolejnym krążkiem, wspomnianymi już „Złamaniami”, która ujrzy światło dzienne 2 lutego 2017. Album wydany nakładem wytwórni Mystic Production zostanie zrealizowany dzięki crowdfundingowemu wsparciu ponad 1800 fanów.


Zajrzyj po więcej:

Lorein na Facebooku


Processed with VSCO with f2 preset

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.