[PREMIERA] Marcin Spenner feat. Kasia Moś „Pokonamy Czas”

baner„Pokonamy czas” to najnowszy singiel z debiutanckiej płyty Marcina Spennera, w którym gościnnie zaśpiewała Kasia Moś.

Obydwoje wyjątkowo utalentowani, obdarzeni niezwykłymi głosami, opowiadają w piosence o miłości, która jest pełna uniesień jednak nie zawsze maluje się w różowych barwach.

Melodyjne zwrotki, mocne refreny to bardzo charakterystyczne dla tego utworu momenty, które łatwo wpadają w ucho i co ważne na długo zapadają w pamięci słuchacza.

Piosenka została skomponowana przez Piotra Łukaszewskiego (IRA, PTAKY, FUZZ) i nagrana w gdańskim studio Custom34.

Za realizację teledysku odpowiedzialna jest ekipa Sezmoo. 

addiction_makingoff_09

Kasia Moś jest finalistką III edycji programu „Must Be The Music”. Występowała w zespole „The Pussycat Dolls Burlesque Review” u boku takich gwiazd jak Kelly Osbourne, Mya i Carmen Electra. Współpracowała m.in. z orkiestrą AUKSO przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna „Pasja Świętego Marka”, Grzechem Piotrowskim, Borysem Szycem, grupą hip-hopową Bezimienni. Zagrała jedną z głównych partii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna, która odbyła się na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Jej wokaliza do kompozycji Wojciecha Kilara trafiła do filmu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”. Zaśpiewała również piosenki do filmu animowanego „Disco Robaczki”.
Jest twarzą muzycznych reklam LINK4. Wystąpiła podczas takich festiwali jak: SPRING BREAK w Poznaniu, Carpathie Festiwal w Rzeszowie gdzie zdobyła I miejsce, Festiwal WOODSTOCK w projekcie „Kuba Płucisz i goscie“ oraz 52 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie SuperJedynki.

„Inspination” to pierwszy studyjny album Kasi Moś, który ukazał się 9 października nakładem wytwórni Fonografika. Na albumie znajduje się 13 utworów, większość z nich to wspólne kompozycje rodzeństwa Moś. To połączenie elektroniki i soulu z elementami popu. Do współpracy został zaproszony młody producent z Kielc – Essex. Pierwszy singiel pt. „Zatracam się” do którego powstał teledysk, cieszy się dużą popularnością w internecie. Kolejny utwór to „Pryzmat” do którego powstał teledysk z gościnnym udziałem Juli Kuczyńskiej „Maffashion”.
22 lutego odbyła się premiera trzeciego singla i teledysku do utworu „ADDICTION“, który promuje album i który zakwalifikował się do polskich preselekcji do Eurowizji 2016.

” Pracę nad płytą rozpoczęliśmy dwa lata temu, zależało nam, żeby każdy z utworów na tym krążku był inny, wyjątkowy, żeby ten album najzwyczajniej w świecie nie był nudny. Sądzę, że dzięki tej różnorodności na naszej płycie każdy znajdzie coś dla siebie” – podsumowuje artystka.


Kasia Moś na Facebooku

Kasia Moś na Instagramie

Strona WWW


Marcin Spenner, wokalista z wyróżniającą się barwą z Gdyni. Zasłynął z II edycji programu X Factor, gdzie pod przewodnictwem Kuby Wojewódzkiego zajął drugie miejsce zaraz za Dawidem Podsiadło. Na swoim koncie ma kilka utworów takich jak „Nie chcę wiedzieć nic” z Patrycją Markowską, „Przeminie” we współpracy z Marcinem Kindla, singiel „Równanie pragnień” oraz wykonanie oficjalnego hymnu dla zespołu siatkarskiego Skry Bełchatów, do słów Jacka Cygana. Obecnie we współpracy ze studiem nagraniowym Custom34 pod kierownictwem Piotra Łukaszewskiego pracuje nad swoją debiutancką płytą. Singiel „Moskwa” promujący album odbił się szerokim echem i przypadł do gustu słuchaczom w większych rozgłośniach radiowych. Wystąpił również w duecie z Kasia Moś w piosence pt. „Pokonamy czas”


Marcin Spenner na Facebooku

Strona WWW


IMG_20160805_125531

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *