Margaret prezentuje teledysk do ,,Cool Me Down”

margaretDziś do sieci trafił długo wyczekiwanego teledysk do jednego z największych hitów tego roku – ,,Cool Me Down”. Jest ogień!

Singel Margaret został wydany 19 lutego 2016 roku. Wokalistka wykonała go podczas polskich preselekcji do konkursu Eurowizji.

18 lutego 2016 w serwisie YouTube został opublikowany tzw. „lyric video”, do którego animację stworzyła Bogna Kowalczyk. W przeciągu dwóch miesięcy od premiery wideo odnotowało ponad 15 milionów wyświetleń!  Tym samym film znalazł się na 2. miejscu na liście najczęściej odtwarzanych teledysków przez telewizyjne stacje muzyczne w Polsce.

Teledysk do ,,Cool Me Down” w niecałe 15 minut odtworzono już ponad 5 tysięcy razy!

Nie możemy się doczekać, ile odnotuje po 24 godzinach!Margaret urodziła się 30.06.1991 w Stargardzie Szczecińskim. W pogoni za muzycznymi marzeniami jeździła po Polsce i brała udział w rozmaitych festiwalach dla młodych zdolnych gdzie prezentowała swoje kompozycje szerszej publiczności. Szkoliła swój głoś w Ińsku potem w Szczecinie. W tym czasie zjeździła całą Polskę biorąc udział w wielu festiwalach. W liceum miała swój zespół, dla którego komponowała pierwsze piosenki. Później los spowodował, że trafiła do Warszawy.

Dojrzała artystycznie, zdobywała muzyczne doświadczenie, uświadomiła sobie, że sam dźwięk i mnóstwo ozdobników nie znaczą totalnie nic. Zaczęła myśleć bardziej o tekstach i emocjach, które niesie muzyka. Rozpoczęła także kreowanie siebie. Stylizacje, moda, własny blog to, po śpiewaniu, jej druga największa pasja.

26 maja Margaret wystąpiła w koncercie ‘trendy’ festiwalu ”Sopot TopTrendy 2012”. Jej piosenka „Thank You Very Much” została zakwalifikowana do konkursu dzięki rekomendacji Darka Maciborka. Od tego momentu jej artystyczny rozwój nabrał tempa.

Oprócz muzyki Margaret pasjonuje także modą. Od lat z powodzeniem prowadzi bloga, na którym umieszcza zdjęcia z oryginalnymi stylizacjami. Wystarczy rzucić okiem na jej stronę http://margaret-j.blogspot.com by przekonać się, że śliczną blondynkę cechuje niesamowita wrażliwość, wyczucie trendów i otwartość na sztukę.

Debiutancki singiel Margaret „Thank You Very Much” zawiera w sobie wszystko to, co w wokalistce najlepsze – styl, emocje i przesłanie. Przygotujcie się na intensywne doznania.


Margaret na Facebooku

Strona WWW

Margaret na Twitterze

Margaret na Instagramie


 

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *