MetKa i ich debiutancki album!

MetKa to grupa typowo koncertowa, znakomicie sprawdzająca się na scenach klubowych, jak również na tych dużych estradach.
2. grudmetkania odbyła się premiera debiutanckiej płyty zespołu MetKa. To czysta energia płynąca zarówno z wesołych i skocznych rytmów, jak i niepokornych punkowych akordów oraz ciężkich rockowych brzmień. Teksty opisujące i komentujące otaczającą nas rzeczywistość mają nie tylko zabawne zabarwienie, ale także jasny przekaz, który jest ważny. Za master albumu „MetKa” odpowiedzialny jest legendarny Piotr „Dziki” Chancewicz. Płytę promuje singiel „Chodź tu do mnie (Fiolet)”.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Woodstock Ukraina, Święto ulicy Mariackiej w Katowicach, EuroMajdan – Kijów , Przystanek Woodstock, to właśnie na scenach tych imprez muzycznych zagrała dotychczas formacja. Koncerty zespołu charakteryzują się niesamowitą energią i znakomitym kontaktem z publicznością.

Ferajna MetKa – warszawska kapela założona na przełomie 2011 i 2012 roku z inicjatywy Krzyśka „Kowala” Kowalczyka. Obecnie w skład zespołu wchodzą: wspomniany wyżej Krzysztof „Kowal” Kowalczyk – wokal, Michał „Majkel” Kurowski – gitara, Artur „Prezes” Grzenda – bas i Arkadiusz Lenkiewicz – trąbka.

metka2


KUP DEBIUTANCKI ALBUM 


ZAJRZYJ PO WIĘCEJ:
METKA NA FACEBOOKU
METKA- WOODSTOCK 2013

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.