Młody z Heavy Mental w nowym klipie

Na kanale MaxFloRecTV ukazał się właśnie pierwszy teledysk będący ilustracją do singla zwiastującego drugą płytę solową Młodego z Heavy Mental. Premiera utworu „Ludzie na miarę” odbyła się 24 sierpnia br.


Mój 2. solowy album będzie utrzymany w cięższym klimacie. Muzycznie „Stres” i „Ludzie na miarę” to w sumie najlżejsze numery – zdradza Młody. – Ze względu na to, że sam produkuję album, możecie spodziewać się czegoś w klimacie Heavy Mental. Będą więc raczej mocne i surowe bębny z ciężkim basem, owinięte winylami, choć będą też tylko grane bity – dodaje raper. – Staram się zrobić spójną płytę pod kątem spokojnego odsłuchu niż do grania na imprezach.


Dodajmy, że „Stres” to pierwszy singiel z zapowiadanego wydawnictwa. Klip zrealizowała grupa 3/4 UDGS Lab, za scratche odpowiada DJ Kebs, zaś bit wyprodukował sam Młody.Muzyk działający pod pseudonimem Młody to producent składu MeriDialu, współtwórca grupy Heavy Mental, wykonawca solowy (ma na swoim koncie album „4 takty”), a także główny producent najnowszej płyty amerykańskiego rapera KRS-One’a. Współpracował ponadto z takim osobowościami polskiej sceny hip-hopu, jak: O.S.T.R., PezetFokus, Miuosh, GrubSon, Mielzky, DonGuralesko, BU, Rahim, Ematei Duch czy The Returners.


Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec), Paulina Kalinowska


Zajrzyj po więcej:

Młody na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.