[PREMIERA] Ms. Obsession – ,,EP Manekin”

Manekin EP promują trzy single: „Help Me” (wydany 8.12.2015), „Ze Mną” (wydany 25.04.2017) oraz „Tabu” (planowana premiera wrzesień 2017).


Cyfrowe wydawnictwo zawierać będzie 3 utwory, natomiast album fizyczny rozszerzony jest o trzy dodatkowe pozycje, jako pełniejsza zapowiedź albumu długogrającego „Manekin”, którego premiera planowana jest na jesień 2017 roku.


Album „Manekin EP” współtworzyło wielu zdolnych producentów polskiej sceny elektronicznej: En2ak, ka-meal, Teielte, WTRDPS czy Dustplastic. Ms. Obsession zajęła się warstwą wokalną, tekstową jak i również producencką (Tabu, Help me). Miks albumu wykonał Rafał Smoleń, a mastering Studio Concrete Cut. Oprawa graficzna albumu to zasługa Kornela Nurzyńskiego – NESSER Art.


,,EP Manekin” to wypadkowa nie tylko ciekawych kolaboracji, ale również wielu inspiracji zarówno artystycznych jak i życiowych czy społecznych.

Ms. Obsession zafascynowana nurtem surrealizmu, obserwuje jego obecność w codziennym życiu. Przeplatanie się świata onirycznego z realnym, demaskowanie absurdów zakorzenionych w społeczeństwie w połączeniu z nowatorską i działającą na wyobraźnię produkcją muzyczną – to właśnie przepis na Manekina. Album zabiera słuchacza w iluzoryczny świat o zróżnicowanej energii, pełen odsłon i kolorytów zarówno w warstwie muzycznej, wokalnej jak i tekstowej. Longplay „Manekin” uzupełniony zostanie o autorski komentarz do każdej z piosenek.„Ze Mną”

„Utwór ten jest wynikiem mojej refleksji na temat szerzącego się fenomenu ,,monopolu na rację”. Naturalnym tego efektem jest podział i antagonizowanie się wyznawców takich lub innych prawd. Prawd, które być może są tylko iluzją – subiektywnym spojrzeniem przefiltrowanym przez sumę naszych doświadczeń, emocji i pragnień – tych jawnych i tych nieuświadomionych.


Zajrzyj po więcej : 

Ms. Obsession na Facebooku

Ms. Obssesion na YouTube

Strona WWW


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.