Muzyczna prośba Sandry: „Uwierzcie w nas”!

Teledysk do najnowszego utworu Sandry, „Uwierzcie w nas”, 2ukazał się 11 listopada br. Ten zamknięty w obraz i dźwięk apel młodego pokolenia to zapowiedź najnowszego, trzeciego już, albumu wokalistki, noszącego tytuł „Czujesz to”. Premierę płyty zaplanowano na początek 2017 roku nakładem wytwórni Soul Records.


Utwór „Uwierzcie w nas” napisałam pod wpływem głębokich emocji i przemyśleń na temat naszego kraju i sytuacji w nim panującej od lat. O ciągłej walce obywatela z państwem. O tym, że nikt nas nie szanuje i nie docenia – a to przecież my, zwykli obywatele, tworzymy państwo. Śpiewając go, chcę przekazać, że to od nas, młodych ludzi i dzieci, zależy bardzo dużo i jeśli chcemy cokolwiek zmienić tutaj, musimy wierzyć w siebie, aby inni mogli uwierzyć w nas – opowiada Sandra.


Muzykę skomponowała Grupa Orient. Wśród ciekawostek należy również wspomnieć o wkładzie podopiecznych Akademii „Muzyczna Szansa” z Gdyni, które nie tylko wystąpiły w klipie, ale i zaśpiewały.Pierwszym singlem Sandry promującym nadchodzący krążek był teledysk do piosenki „Nie mamy nic” z gościnnym udziałem youtuberki Magdaleny Marii Moniki.


Przypomnijmy, że Sandrę, a właściwie Sandrę Skowron, znamy jako wokalistkę i autorkę tekstów parającą się głównie neo R’n’B. Zadebiutowała w roku 2005, a dziś może poszczycić się tym, iż na swoim koncie ma współpracę między innymi z Peją czy raperką o pseudonimie Mona.


Zajrzyj po więcej:

Sandra na Facebooku

Sandra na Instagramie


3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.