„Myśliwi Strachu”, czyli najnowszy klip On Stuff

Zespół On Stuff zaprezentował właśnie swój najnowszy klip promujący wydany w lipcu album EP „Niewrażliwość”. Wymowny w treści i mocny teledysk zrealizowany został do utworu „Myśliwi Strachu”.


Możecie już zobaczyć teledysk do „Myśliwych Strachu”, naszego pierwszego singla promującego album „Niewrażliwość”. Mamy nadzieję, że wywoła dreszczyk emocji – zapowiada oficjalnie zespół. Za scenariusz i reżyserię obrazu odpowiada gitarzysta grupy, Sebastian Sereda, realizacji i produkcji podjęło się Snapshot & Studio Concept.Formacja On Stuff istnieje od 2013 roku. Płyta EP „Niewrażliwość” została wydana w lipcu bieżącego roku i jest zapowiedzią dużego albumu o tym samym tytule, którego premierę zaplanowano na 2018 rok.


W naszej muzyce dotykamy tematów uniwersalnych, takich jak ludzkie wady, słabości, zakłamanie czy nieustanną pogoń za czymś lepszym – oświadczają muzycy On Stuff. – Dotykamy też otaczającą nas rzeczywistość, komentując muzycznie to, co nas porusza, cieszy, wkurza, irytuje, daje do myślenia. Nie, nie mamy misji nawrócenia świata, uważamy jednak, że dzięki muzyce możemy powiedzieć to, co wielu chciałoby wykrzyczeć, a nie zawsze ma odwagę. 


Jak informują muzycy, przygotowywane są kolejne klipy promujące wydawnictwo „Niewrażliwość”. Więcej utworów z minialbumu można znaleźć na stronie www.onstuff.pl.


Zajrzyj po więcej:

On Stuff na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.