Na Tak z teledyskiem do utworu „Panowie Panie”

W miniony wtorek, tj. 10 października br., w Internecie ukazał się klip do utworu „Panowie Panie”, czyli nowego singla zespołu NA TAK. Owo nagranie zapowiada album formacji, który ukaże się nakładem SP Records.


Zespół NA TAK to eksperymentujące z konwencjami trio, z brzmieniem przywodzącym na myśl przede wszystkim elektropop.  – informuje wydawca. – Artyści zaprezentowali właśnie kolejną propozycję, noszącą nazwę „Panowie Panie”. Utwór, stanowiący mieszankę lekkich, popowo-tanecznych dźwięków z elektroniczną nutą, jest tak naprawdę  opowieścią o współczesności, głównie zaprezentowanej w negatywnym świetle – o  konsumpcji, dezinformacji, manipulacji i zastępowaniu autorytetów przez celebrytów. Ciekawy i godny polecenia okazuje się również teledysk do utworu, który, mimo iż kolorowy i z pozoru radosny, w znakomity sposób oddaje treści zawarte w piosence. Opowiadamy o świecie, który obserwujemypiszą o sobie sami muzycy na swojej Facebookowej stronie. – Podejmujemy tematy społeczne, choć sprawy kosmosu nie są nam obce. Chcemy mówić o różnicach między bogatymi i biednymi, które dzisiaj są tak ogromne, że jedni i drudzy nie są w stanie się spotkać, o kondycji współczesnego człowieka pochłoniętego zdobywaniem iluzorycznej pozycji wykreowanej przez system. Uważamy, iż to chciwość jest przyczyną różnic społecznych i dewastacji planety. My ludzie zapomnieliśmy, że jesteśmy tylko jednym z wielu gatunków na planecie Ziemia.


W skład NA TAK wchodzą: Dorota Krempa (głos, keyboard, teksty), Piotr Kala (bas, teksty) i Sebastian Napierała (gitara, syntezator gitarowy, syntezator, bit, saksofon).


Zajrzyj po więcej:

NA TAK na Facebooku


SONY DSCS.P. Records

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.