Premiera najnowszego singla Cukierków „Więcej”

W miniony piątek w wielu miejscach w Polsce były nawałnice. Tego samego dnia odbyła się premiera singla muzycznego duetu Cukierki, a w godzinach wieczornych koncert formacji w klubie Kontener w Warszawie.

Cukierki w Kontenerze

Jako support wystąpił znany między innymi z duetu Bueno Bros Trzcina. Cukierki podczas 1,5-godzinnego występu zaprezentował kilkanaście piosenek. Wśród nich znalazł się najnowszy singiel „Więcej” oraz piosenki wcześniej znane i całkowicie premierowe zapowiadające album Cukierków „Euforia”. Muzycy, czyli Mateusz Rusin oraz Przemek „Dred” Pietrzak w krótkim czasie porwali publiczność do zabawy, która po zakończeniu zasadniczej części koncertu, nieustannie domagała się bisów.

Opowiadając o Cukierkach trudno nie wspomnieć o rzucanych ze sceny cukierkach (zawierających logo zespołu na opakowaniu), wplecionym w show głosie lektora Tomasza Knapika zapowiadającego duet czy o doskonałym kontakcie z publicznością. Atuty Cukierków można by długo wymieniać. Tymczasem prezentujemy premierowy singiel:

Więcej o zespole: http://www.cukierkiband.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *