Nietuzinkowy teledysk Dominiki Barabas

Dominika Barabas jest piosenkarką, kompozytorką, aranżerką i autorką tekstów piosenek – tak, te wszystkie role mieszczą się w jednym drobnym ciele. W swoim dorobku ma trzy autorskie albumy – „Cień” (2009), „Zbiór Porannych Bzdur” (2013) oraz „Rustykalny Cyrk” (2016).

Wokalistka to laureatka głównych nagród największych festiwali piosenki w Polsce (I miejsce 44. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, I miejsce w XV edycji Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej”, Grand Prix im. Jonasza Kofty 26. Międzynarodowego Festiwalu OPPA, I nagroda Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego).

„O.O.”  stanowi trzeci singiel promujący płytę studyjną artystki – „Rustykalny Cyrk”, której premiera miała miejsce 20 maja 2016 r. Album zebrał świetne recenzje, dzięki czemu Dominiki można było posłuchać na tak prestiżowych imprezach, jak Męskie Granie, Festiwal Piosenki w Opolu (SuperPremiery 2016), Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit Festival, Opole Songwriters Festival czy Festival TransVocale.

 

„O.O.” to niespodziewana i efektowna propozycja w klimacie dance-pop. Po balladowych początkach piosenkarka postanowiła napisać utwór w elektronicznych brzmieniach, z hipnotyzującą linią melodyczną. Piosenka wciąga, a jej wyrazisty rytm sprawia, że znakomicie sprawdzi się klubowej przestrzeni. Obrazek do singla także nie należy do szablonowych, odgrzewanych pomysłów – jest awangardowy, śmiały, przyciągający wzrok.

 

Więcej informacji:

http://www.barabas.com.pl/
https://www.facebook.com/barabasofficial/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.