Nowa płyta zespołu Video!

videoReedycja przebojowej płyty zespołu Video „Doskonale wszystko jedno” zawierająca takie hity jak „Wszystko jedno”, „Ktoś nowy” oraz „Alay” już dostępna! Na krążku, oprócz kilku niespodzianek, znajduje się aż 5 bonusowych nagrań: „Alay” w akustycznej aranżacji, „Ktoś nowy” w wersji instrumentalnej z towarzyszeniem Big Bandu oraz 3 zupełnie nowe utwory – m.in kolejna kompozycja Jana Borysewicza.

Zawsze ceniliśmy sobie tę wyjątkową więź, która wiąże nas z fanami zespołu. Ze znaczną częścią znamy się już długie lata, łączy nas nadwrażliwość, hipochondria i specyficzne poczucie humoru. I to właśnie z myślą o nich wybraliśmy dodatki na reedycję naszej płyty. Znajdą na niej – bardziej lub mniej zmienione wersje piosenek, nieocenzurowane, teledyskowe, akustyczne, instrumentalne oraz takie, które dotychczas mogli usłyszeć tylko na naszych koncertach. Jest też kolejny, premierowy numer Jana Borysewicza, który po raz kolejny spełnia nam szczeniackie marzenie.

             

Płyta „Doskonale Wszystko Jedno” to było nasze danie główne. Jej uzupełnienie traktujemy jako deser, który dopełnia całości. Oby Wam smakował! – mówi lider zespołu VIDEO Wojtek Łuszczykiewicz.


Zajrzyj po więcej!

https://www.facebook.com/zespolVideo/


Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *