Premiera nowego singla Mariusza Wawrzyńczyka

Mariusz Wawrzyńczyk to zwycięzca  52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie „Debiuty”. 29 czerwca 2018 r. wydał swój debiutancki krążek pt. „Zawsze pod wiatr„. Ostatnio powrócił z najnowszym singlem.

Chce Ci powiedzieć” to wakacyjna propozycja. Mocniejsze i bardziej drapieżne brzmienie, to nowy etap w solowej twórczości wokalisty.

Tak wypowiedział się artysta na ten temat: „Piosenka porwie do zabawy każdego. W dobie epidemii zachęcam byście zostali w domu z muzyka i bawili się we własnym gronie, słuchając polskiej muzyki. Nie wiem kiedy będziemy mogli zobaczyć się na koncertach, ale możecie spotkać się ze mną słuchając mojej twórczości. „Chce Ci powiedzieć” to prostolinijne wyznanie do bliskiej osoby, którą darzymy uczuciem. Co nam innego pozostało, w tych trudnych czasach, jak nie spędzać ze sobą wspólnie czasu, poznawać się lepiej i delektować się swoją obecnością? A może taka chwilowa „izolacja” wpłynie na naszą postawę i zmienimy podejście do życia na bardziej życzliwe i mniej roszczeniowe? W czterech ścianach można robić wiele pożytecznych rzeczy. Myślę, że już najlepiej sami dobrze wiecie jak wykorzystać czas… może wpłynie to na zwiększenie naszej populacji i urodzi się mnóstwo Polek i Polaków hehe? Byłoby fajnie! Cieszcie się życiem i kochajcie się!”.

Zajrzyj po więcej:

Instagram: instagram.com/mariuszwawrzynczyk_singer/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.