Premiera nowego wydawnictwa Renaty Przemyk ponownie przesunięta

Niestety, prócz przekładania tras koncertowych przez wielu artystów – również polskich – z powodu panującej pandemii koronawirusa, zdarzają się też przesunięcia premier muzycznych wydawnictw. Taki los spotkał, już po raz drugi, Renatę Przemyk.

Jubileuszowy album „Renata Przemyk i Mężczyźni„, który miał być również prezentem dla fanów z okazji trzydziestolecia pracy artystycznej, miał pierwotnie ukazać się pod koniec marca tego roku. Następnie data została, z wiadomych i logicznych przyczyn, zmieniona na ósmego maja. Teraz płyta ma być dostępna na jesień 2020 roku – konkretniejsza data nie jest, póki co, znana.

Do obecnej i smutnej sytuacji odniosło się samo wydawnictwo, Agora Muzyka: „Wierzymy we wszystkich naszych Artystów i naszym celem jest zaprezentowanie pełnego potencjału ich twórczości. W związku z obecnym, ciężkim dla nas wszystkich czasem pandemii, w porozumieniu z Artystką, podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery płyty „Renata Przemyk i Mężczyźni” z 8 maja na jesień 2020 roku. Decyzja ta została podjęta w trosce o dobro Artystki oraz fanów, którzy w obecnej, kryzysowej sytuacji, mają ograniczony dostęp do fizycznych nośników muzycznych„. Działania promocyjne związku z płytą mają być wkrótce wznowione i pozostało nam wszystkim tylko czekać. Decyzja o przekazaniu krążka do serwisów streamingowych – w przyspieszonym terminie – nie została jeszcze podjęta.

Przypomnijmy, że dwudziestego marca odbyła się premiera pierwszego singla z gościnnym udziałem rapera Vienia, „Kłamiesz„.


Zajrzyj po więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.