Nowy singiel i teledysk Łukasza Zagrobelnego!

„Gdy jesteś tu” to singiel zapowiadający nowy krążek wokalisty  Łukasza Zagrobelnego, którego premiera planowana jest na 2016 rok.  Autorką tekstu i muzyki do piosenki jest Ania Dąbrowska, która również wraz z Bogdanem Kondrackim wyprodukowała utwór.

Reżyserem teledysku do piosenki jest Maciej Michalski (ceniony reżyser filmowy oraz autor teledysków m.in. Justyny Steczkowskiej).


Klip możecie obejrzeć poniżej:

 


Łukasz Zagrobelny o swoim nowym utworze: „Bardzo się cieszę, że mogę Państwu zaprezentować moją najnowszą piosenkę „Gdy jesteś tu”. Utwór ten to wypadkowa moich fascynacji muzycznych, moich inspiracji i tego co chciałbym przekazać poprzez muzykę. Cieszę się z ponownego  spotkania  na mojej drodze muzycznej producenta Bogdana Kondrackiego, który odpowiada za produkcje tego utworu, no i oczywiście Ani Dąbrowskiej, która podzieliła się ze mną swoim talentem.”

Autor: Łukasz Borys

Łukasz Borys

- Mazur z krwi i kości - odkrywca nowych niebanalnych kawałków - maniak list przebojów - bloger – www.obliczamuzyki.blog.onet.pl - amator piłki nożnej i biegania - początkujący polityk - do bólu uparty i dociekliwy - niespotykanie artystyczna dusza... towarzystwa - bywa rozważny i... romantyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *