Nowy singiel Natalii Nykiel już w sieci !

Po ogromnym sukcesie utworu „Bądź duży”, który w serwisie YouTube ma już ponad 35 milionów wyświetleń, przyszedł czas na kolejny przebój Natalii Nykiel – „Error”. No właśnie, czy będzie to kolejny hit czy może bliżej mu do tytułowego error-u ? Posłuchajcie sami! 

Natalia Nykiel error

„Error” to tytuł najnowszego singla Natalii Nykiel. Nowy utwór artystki swoją premierę ma właśnie dzisiaj i przez trzy najbliższe dni będzie dostępy tylko w serwisie TIDAL. To jednocześnie pierwszy, zupełnie nowy utwór artystki od czasu wydania jej debiutanckiego albumu w 2014 roku.


http://listen.tidal.com/album/60653262


„Error” to jednocześnie pierwsza zupełnie nowa kompozycja artystki, od czasu wydania debiutanckiego, bardzo dobrze przyjętego albumu zatytułowanego „Lupus Electro”, którego możecie posłuchać TUTAJ.

Natalia Nykiel error1Wspomniany album został okrzyknięty jednym z odkryć 2014 roku, a teledysk z do pochodzącego z albumu utworu „Bądź duży” był drugim najczęściej wyświetlanym teledyskiem ubiegłego roku. W 2015 roku został wydany również album z remiksami zatytułowany „Lupus Electro [Remixes EP]”. W tym czasie artystka nie próżnowała intensywnie koncertując po Polsce, a we wrześniu ubiegłego roku została nominowana do nagrody MTV Europe Music Awards 2015 w kategorii Najlepszy polski wykonawca.


Natalia Nykiel – Badź Duży


Zajrzyj tutaj:

FB: https://www.facebook.com/NykielNatalia/?fref=ts

YT: https://www.youtube.com/channel/UCQ529NBVC_rC2uiNU_x6UTA

Universal Music Polska: https://www.facebook.com/UniversalMusicPolska/?fref=ts

TIDAL: http://tidal.com/


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *