Poznaj ,,Tajemnicę” zespołu Wyspy

wyspyWYSPY to zespół założony przez duet producencki Dawid Ostrzołek & Adrian Owsianik, którzy do współpracy zaprosili wokalistkę Patrycję Śmieję, dla której jest to fonograficzny debiut. 

zaproszeniu jej do zespołu zdecydowała bardzo oryginalna barwa głosu oraz charyzma i ciekawa interpretacja utworów, którą ujęła wszystkich. Muzyka WYSP oscyluje wokół współczesnych poprockowych brzmień, a o jej sile stanowi niezwykła melodyjność piosenek, na którą położyli dużynacisk. Jesienią tego roku ukaże się debiutancki album zespołu, który promuje singiel „Tajemnica”.Do utworu został zrealizowany, wg. scenariusza i w reżyserii PASCALA Pawliszewskiego,

Grupa debiutuje singlem ,,Tajemnica”, który jak sama nazwa wskazuje, ma zmusić słuchacza do refleksji i wprowadzić w świat pełen wielowymiarowych znaczeń. Piosenka opisuje losy bohaterki, płynącej pod prąd życia, szukającej swojego miejsca w otaczającym ją, zagadkowym świecie. Wieloletnia współpraca Patrycji i Dawida, który odpowiada za kompozycje i teksty piosenek, zaowocowała płytą, która ukaże się jesienią bieżącego roku.


 


„Dla mnie jako wokalistki stawiającej pierwsze kroki na tak ukształtowanym gruncie, ta płyta tospełnienie marzeń i najważniejsza obecnie sprawa w życiu – mówi Patrycja Śmieja, wokalistka Wysp.
Kompozycje Dawida są napisane dla mnie w taki sposób, jakbyśmy znali się od urodzenia, choć defacto spotkaliśmy się po raz pierwszy dopiero wówczas, kiedy panowie postanowili stworzyć WYSPY izaprosili mnie do współpracy. Wrażliwość Dawida i jego sposób tworzenia są mi bardzo bliskie,dlatego tak między nami „zatrybiło“. Wierzę, że publiczność również poczuje tę chemię i sięgnie po nasze piosenki.“

WYSPY na FACEBOOKU

WYSPY na SNAPCHACIE  : firstnext

WYSPY na INSTAGRAMIE : patrjaa, ostryostry

ROCK HOUSE ENTERTAINMENT na FACEBOOKU

STRONA WWW Rock House Entertainment

Warner Music Polska na Facebooku

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *