Poznaj ,,Tajemnicę” zespołu Wyspy

wyspyWYSPY to zespół założony przez duet producencki Dawid Ostrzołek & Adrian Owsianik, którzy do współpracy zaprosili wokalistkę Patrycję Śmieję, dla której jest to fonograficzny debiut. 

zaproszeniu jej do zespołu zdecydowała bardzo oryginalna barwa głosu oraz charyzma i ciekawa interpretacja utworów, którą ujęła wszystkich. Muzyka WYSP oscyluje wokół współczesnych poprockowych brzmień, a o jej sile stanowi niezwykła melodyjność piosenek, na którą położyli dużynacisk. Jesienią tego roku ukaże się debiutancki album zespołu, który promuje singiel „Tajemnica”.Do utworu został zrealizowany, wg. scenariusza i w reżyserii PASCALA Pawliszewskiego,

Grupa debiutuje singlem ,,Tajemnica”, który jak sama nazwa wskazuje, ma zmusić słuchacza do refleksji i wprowadzić w świat pełen wielowymiarowych znaczeń. Piosenka opisuje losy bohaterki, płynącej pod prąd życia, szukającej swojego miejsca w otaczającym ją, zagadkowym świecie. Wieloletnia współpraca Patrycji i Dawida, który odpowiada za kompozycje i teksty piosenek, zaowocowała płytą, która ukaże się jesienią bieżącego roku.


 


„Dla mnie jako wokalistki stawiającej pierwsze kroki na tak ukształtowanym gruncie, ta płyta tospełnienie marzeń i najważniejsza obecnie sprawa w życiu – mówi Patrycja Śmieja, wokalistka Wysp.
Kompozycje Dawida są napisane dla mnie w taki sposób, jakbyśmy znali się od urodzenia, choć defacto spotkaliśmy się po raz pierwszy dopiero wówczas, kiedy panowie postanowili stworzyć WYSPY izaprosili mnie do współpracy. Wrażliwość Dawida i jego sposób tworzenia są mi bardzo bliskie,dlatego tak między nami „zatrybiło“. Wierzę, że publiczność również poczuje tę chemię i sięgnie po nasze piosenki.“

WYSPY na FACEBOOKU

WYSPY na SNAPCHACIE  : firstnext

WYSPY na INSTAGRAMIE : patrjaa, ostryostry

ROCK HOUSE ENTERTAINMENT na FACEBOOKU

STRONA WWW Rock House Entertainment

Warner Music Polska na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *