Red Lips i Łobuzy we wspólnym utworze

Zaledwie kilka temu, tj. 6 października br., odbyła się premiera teledysku do singla „Mamo!” będącego efektem nietypowego zestawienia muzycznego. Swe siły połączyły bowiem dwie dość skrajne gatunkowo formacje: rockowe Red Lips i… discopolowe Łobuzy.


Inspiracją dla kolaboracji Red Lips & Łobuzy były takie duety, jak Foo Figters & Rick Astley czy Metallica & Lady Gaga.

Jest to romans niepokornego rock n roll’a i szalonego disco – informuje wydawca. – Z jednej strony  przesterowane riffy gitarowe, rockowa energia koncertowa i chrupiące wokale, a z drugiej taneczne bity, przebojowe, lekkie melodie i dowcipne teksty, które podbiły wszystkie kluby i dyskoteki w Polsce. To dowód na to, że muzyka jest i być powinna ponad jakimikolwiek podziałami, a muzycy potrafią porozumiewać się językiem uniwersalnym.

Utwór „Mamo!” powstał w studio nagraniowym Black Kiss Records. Wszystkie partie instrumentalne zostały zarejestrowane na żywo w tradycyjnej technologii analogowej i bez użycia sampli. Teledysk zrealizowało Mania Studio, a kompozycję oraz tekst napisali wspólnie wszyscy członkowie obu zespołów podczas jednej z imprez :-).


tekst: Joanna Lazer, Bogumił Romanowski
muzyka: Łukasz Lazer, Joanna Lazer, Arkadiusz Koper, Bogumił Romanowski, Filip Pacholczyk 
teledysk (zdjęcia, montaż, produkcja): Mania Studio
scenariusz: Mateusz Winkiel, Red Lips, Łobuzy
wydawca: Red Berry Music

Zajrzyj po więcej:

Red Lips na Facebooku

Łobuzy na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.