Red Lips z albumem „Zmiana planu”

Gdy za oknem szaro i zimno, a perspektywy na kolejne dni nie 2

wyglądają zbyt zachęcająco, czas na „Zmianę planu”. Taki bowiem tytuł nosi najnowsza płyta zespołu Red Lips, której premiera miała miejsce właśnie dziś, tj. 23 listopada.

Gramy i nagrywamy, bo kochamy to robić. Nasze marzenia się spełniły. Wierzę, że każdy może ciężką pracą osiągnąć swój cel i wreszcie spełnić się. „Zmiana Planu” to taki rockowy klucz do furtki, za którą czeka na człowieka to, co najlepsze – przyznaje  Ruda, liderka grupy.

To już trzeci krążek w muzycznym dorobku formacji. „Zmiana planu” oferuje pięćdziesięciominutowy materiał będący zestawem piętnastu utworów z charakterystycznym melodyjnym, rockowym brzemieniem i pozytywną energią. Wydawnictwo promują single „Tu i teraz” oraz „P.S.”, usłyszymy tu także nagranie „Ikar”.Mam nadzieję, że słuchając tej płyty, ludzie poczują energię i poczują się lepiej. Chciałabym, by to był taki granat odłamkowy, który rzucam we wszechobecną depresję. Mam nadzieję, że odłamki w postaci poszczególnych piosenek trafią jak najwięcej ludzi. Jest płyta i bardzo się cieszymy, ale nie zamierzamy zwalniać tempa bo ruszamy w trasę koncertową, którą rozpoczniemy koncertem 4 lutego 2017 r. w warszawskim klubie Stodoła. Podczas tego koncertu świętuję moje urodziny, więc serdecznie zapraszam szczególnie na tę imprezę – dodaje wokalistka.Album powstał w składzie: Ruda (wokal, teksty), Lazer (muzyka, gitary, basy, sampling, loopy, mix, produkcja muzyczna), Piroman (bas, mastering) i Sopel (bębny).


Tracklista:

1. Zwierzę
2. Głośniej
3. Dobrze jest
4. Ogłoszenie matrymonialne
5. Rozmowa z psychiatrą
6. Twój Everest
7. Vega
8. P.S.
9. Bez reguł
10. Ikar
11. Tu i teraz
12. Sophie
13. Pomóż mi
14. Ostatni koniec
15. To co najlepsze

W związku z premierą „Zmiany planu” w salonach Empik odbędzie się seria spotkań promocyjnych. Zobacz, gdzie w najbliższym czasie możesz zobaczyć Red Lips:

3 grudnia – Poznań

4 grudnia – Łódź

8 grudnia – Warszawa

9 grudnia – Wrocław

10 grudnia – Katowice

17 grudnia – Gdańsk


Zajrzyj po więcej:

Red Lips na Facebooku


image001

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.