Red Lips z albumem „Zmiana planu”

Gdy za oknem szaro i zimno, a perspektywy na kolejne dni nie 2wyglądają zbyt zachęcająco, czas na „Zmianę planu”. Taki bowiem tytuł nosi najnowsza płyta zespołu Red Lips, której premiera miała miejsce właśnie dziś, tj. 23 listopada.

Gramy i nagrywamy, bo kochamy to robić. Nasze marzenia się spełniły. Wierzę, że każdy może ciężką pracą osiągnąć swój cel i wreszcie spełnić się. „Zmiana Planu” to taki rockowy klucz do furtki, za którą czeka na człowieka to, co najlepsze – przyznaje  Ruda, liderka grupy.

To już trzeci krążek w muzycznym dorobku formacji. „Zmiana planu” oferuje pięćdziesięciominutowy materiał będący zestawem piętnastu utworów z charakterystycznym melodyjnym, rockowym brzemieniem i pozytywną energią. Wydawnictwo promują single „Tu i teraz” oraz „P.S.”, usłyszymy tu także nagranie „Ikar”.Mam nadzieję, że słuchając tej płyty, ludzie poczują energię i poczują się lepiej. Chciałabym, by to był taki granat odłamkowy, który rzucam we wszechobecną depresję. Mam nadzieję, że odłamki w postaci poszczególnych piosenek trafią jak najwięcej ludzi. Jest płyta i bardzo się cieszymy, ale nie zamierzamy zwalniać tempa bo ruszamy w trasę koncertową, którą rozpoczniemy koncertem 4 lutego 2017 r. w warszawskim klubie Stodoła. Podczas tego koncertu świętuję moje urodziny, więc serdecznie zapraszam szczególnie na tę imprezę – dodaje wokalistka.Album powstał w składzie: Ruda (wokal, teksty), Lazer (muzyka, gitary, basy, sampling, loopy, mix, produkcja muzyczna), Piroman (bas, mastering) i Sopel (bębny).


Tracklista:

1. Zwierzę
2. Głośniej
3. Dobrze jest
4. Ogłoszenie matrymonialne
5. Rozmowa z psychiatrą
6. Twój Everest
7. Vega
8. P.S.
9. Bez reguł
10. Ikar
11. Tu i teraz
12. Sophie
13. Pomóż mi
14. Ostatni koniec
15. To co najlepsze

W związku z premierą „Zmiany planu” w salonach Empik odbędzie się seria spotkań promocyjnych. Zobacz, gdzie w najbliższym czasie możesz zobaczyć Red Lips:

3 grudnia – Poznań

4 grudnia – Łódź

8 grudnia – Warszawa

9 grudnia – Wrocław

10 grudnia – Katowice

17 grudnia – Gdańsk


Zajrzyj po więcej:

Red Lips na Facebooku


image001

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.