Reggaeside z teledyskiem do utworu „Żyć pogodnie”

W Internecie ukazał się właśnie teledysk do utworu „Żyć pogodnie”, czyli kolejnego singla promującego debiutancką płytę zespołu Reggaeside zatytułowaną „Szczęście”.

„Żyć pogodnie” to energetyczna, melodyjna piosenka utrzymana w klimacie reggae, rock i ska. Niesie pozytywny przekaz, opowiada o radości płynącej z bycia razem. Teledysk do nagrania zrealizował ceniony filmowiec, znany ze współpracy z największymi polskimi gwiazdami (Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Bajm, Dawid Podsiadło) – Jacek Kościuszko.


Formacja Reggaeside to finaliści IX edycji „Must be the Music” z 2015 roku. Na początku swojej działalności grupa starała się trzymać stylu reggae. Aktualnie w twórczości muzyków słychać też takie style, jak rock, ska, pop czy funk. Grupa pochodzi z Nowego Miasta Lubawskiego, dużo koncertuje, ma na swoim koncie występy również w innych programach telewizyjnych, wśród których znalazły się na przykład „O!polskie przeboje”, „Pytanie na Śniadanie” czy „Halo Polonia”. Poprzedni singiel, „Marzenia”, prezentowany był wielokrotnie w kilkunastu stacjach radiowych.

W skład zespołu wchodzą: Karol Olszewski (śpiew), Mateusz Deredas (gitara basowa), Przemysław Olszewski (instrumenty klawiszowe), Krzysztof Kasprowicz (saksofon tenorowy), Bartłomiej Żółtowski (trąbka), Jacek Kopowski (gitara), Maciej Gburczyk (gitara) i Remigiusz Kreński (perkusja).

Zajrzyj po więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.