Rób rewolucję! Zobacz jedyny taki teledysk zespołu Skowyt!

skowyt

Teledysk w całości składa się z nagrań nakręconych przez fanów i przyjaciół zespołu podczas koncertu Skowytu na Przystanku Woodstock 2015 (scena Pokojowej Wioski Kryszny). Profesjonalny montaż na podstawie otrzymanych i nadesłanych materiałów wykonali mistrzowie z Garage Made Video.

Wierzymy, że Skowyt jest „dobrem wspólnym” naszym oraz ludzi, którzy słuchają tej muzyki i przychodzą na koncerty. Ten zespół zawsze opierał się na pełnym kontakcie między muzykami i słuchaczami. Historia powstania tego klipu jest tego najlepszym dowodem. Bez was nie ma Skowytu ludzie! –  SKOWYT

Skowyt – Rób Rewolucję


Skowyt_okladka_Corrida

Skowyt reprezentuje nową falę polskiego rocka. Tę, która brzydzi się telewizyjnymi programami dla „talentów”, układami i śpiewaniem o niczym. Zespołowi bliżej jest treściowo do hip hopowych nawijaczy niż zblazowanych rockmenów. Takie są właśnie teksty i wokal Ługiego – to pełne pasji opowieści o ludziach, miejscach i uczuciach. Skowyt nie stoi w miejscu. Przepycha się łokciami w drodze do pierwszej ligi polskiej muzyki rockowej zarówno jeśli chodzi o muzykę jak i inteligentny przekaz w tekstach. Od czasu „potęg” polskiego rocka (Kult, Pidżama Porno, Lao Che) nie pojawił się w Polsce równie zdecydowany głos na rockowym poletku. Utwór „Rób rewolucję” pochodzi z płyty „Corrida” wydanej w 2015 roku przez Fonografikę.


Zajrzyj tu:

Skowyt facebook: https://www.facebook.com/Skowyty/?fref=ts

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *