„Sinner” – nowy singiel Fink Tree

Pochodzą z Poznania i parają się połączeniem rocka oraz muzyki alternatywnej. Nazywają się Fink Tree i właśnie opublikowali swój najnowszy singiel zatytułowany „Sinner”.


Utwór nosi tytuł „Sinner” i w narracji jest krytyczną wizytówką samego siebie – mówi Mikołaj Adamczewski, gitarzysta i wokalista zespołu. – Klip zrealizowany został w Krakowie przez Black Shadow Studio, wykorzystano w nim ujęcia miasta nocą, m.in. z drona i kadry zaznajamiające z nami nowych słuchaczy. Jaka jest historia: to już pozostawiamy do wolnej interpretacji – dodaje.Premierę kolejnego singla zaplanowano na przełom czerwca i lipca przyszłego roku. Tym razem będzie to utwór po polsku noszący tytuł „Kosmos” – kontynuuje muzyk. – Zrealizowany zostanie w formie znakomitej animacji 2D.


Formacja pracuje obecnie nad debiutancką płytą długogrającą, a na swoim koncie ma już album EP „Our Planet”. Grupa pojawiła się także podczas XVI Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego w Tczewie, gdzie w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego wykonała utwór „Tak… tak… to ja…”.


Zajrzyj po więcej:

Fink Tree na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.