,,Something Good”, czyli drugi singiel Dominiki Komiago

Dokładnie tydzień temu, tj. 21 września, w Internecie ukazał się nowy, drugi już singiel Dominiki Komiago, zatytułowany „Something Good”.


Dominika Komiago zadebiutowała wiosną tego roku, pod pseudonimem Angel prezentując szerzej publiczności utwór „To właśnie ja” (ZPR Records). Wraz ze zmianą wizerunku i zaangażowaniem w nowe, oryginalne projekty muzyczne, postanowiła podpisywać swoje dokonania wyłącznie własnym imieniem i nazwiskiem. Dojrzałość? Z pewnością tak. O czym świadczą nowe ścieżki muzyczne, którymi odważnie podąża.


Singiel „Something Good” został wyprodukowany przez duet Boya Chile, czyli Rafała Malickiego i Michała Michalaka. Jak informuje wydawca, „to wyjątkowo ciepły i energiczny, a przede wszystkim optymistyczny utwór, z którym Dominika czekała przewrotnie na koniec lata, aby dodać słuchaczom i swoim fanom pozytywnej muzycznej energii w tej szarej, smutnej jesiennej aurze”.Przypomnijmy, że Dominika Komiago „to młoda wokalistka i autorka tekstów. Swoją muzyczną rozpoczęła w wieku 7 lat od lekcji u trenerów wokalnych. Potwierdzenie swojego talentu znalazła u trenera, który pracował między innymi z samym Michaelem JacksonemJoshua Alamu. To on pozytywnie zmotywował ją do pracy nad swoim materiałem muzycznym. Samodzielnie podjęła próbę kontaktu z uznanym i nominowanym do Grammy producentem hitów Zary LarssonEmanuelem Abrahamssonem. Przekazał piosenkarkę z Polski w ręce jednego ze swoich najzdolniejszych przyjaciół i współpracowników, Marcusa Backmana. I to on położył swoje szlify na ostatecznym kształcie jej pierwszego singla >To właśnie ja<. Obecnie Dominika pracuje nad kolejnymi utworami na płytę. Wspierają ją producenci z Polski i zza granicy”. 


Zajrzyj po więcej:

Dominika Komiago na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.