Premiera spotu Warsaw Challenge 2016

         Znamy już pełny line-up Warsaw Challenge 2016 – największych w Europie, Otwartych Mistrzostw Warszawy w Breakdance. W weekend, 7-8 maja, Warszawa zamieni się w stolicę kultury hip-hopowej. Na Placu Defilad w tanecznych pojedynkach zmierzą się najlepsi B-boye z całego świata, a oprawę muzyczną zapewnią raperzy z Polski i Stanów Zjednoczonych.

       Wydarzenie zbliża się wielkimi krokami, a już teraz zapraszamy na premierę nowego spotu Warsaw Challenge 2016.


      W trakcie dwóch dni Warsaw Challenge obok pokazów utalentowanych tancerzy,na uczestników czekają także wyjątkowe koncerty. W tym roku gwiazdami sceny będą Masta Ace Ghostface Killah. Obok nich pojawi się także cala plejada znanych polskich artystów – Grubson, Rasmentalism, Quebonafide, Łona wraz z zespołem The Pimps,  Wzgórze Ya-Pa 3 z gościnnym udziałem Numer Raz oraz młody raper Otsochodzi.

      W tym roku organizator wydarzenia, Miasto Stołeczne Warszawa, przewiduje także specjalną strefę z atrakcjami dla małych i dużych wielbicieli tańca, sportu i dobrej muzyki. O szczegółach dodatkowych atrakcji, dostępnych po raz pierwszy podczas Warsaw Challenge 2016, poinformujemy już niebawem.
Wstęp na imprezę jest wolny.

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *