Premiera spotu Warsaw Challenge 2016

         Znamy już pełny line-up Warsaw Challenge 2016 – największych w Europie, Otwartych Mistrzostw Warszawy w Breakdance. W weekend, 7-8 maja, Warszawa zamieni się w stolicę kultury hip-hopowej. Na Placu Defilad w tanecznych pojedynkach zmierzą się najlepsi B-boye z całego świata, a oprawę muzyczną zapewnią raperzy z Polski i Stanów Zjednoczonych.

       Wydarzenie zbliża się wielkimi krokami, a już teraz zapraszamy na premierę nowego spotu Warsaw Challenge 2016.


      W trakcie dwóch dni Warsaw Challenge obok pokazów utalentowanych tancerzy,na uczestników czekają także wyjątkowe koncerty. W tym roku gwiazdami sceny będą Masta Ace Ghostface Killah. Obok nich pojawi się także cala plejada znanych polskich artystów – Grubson, Rasmentalism, Quebonafide, Łona wraz z zespołem The Pimps,  Wzgórze Ya-Pa 3 z gościnnym udziałem Numer Raz oraz młody raper Otsochodzi.

      W tym roku organizator wydarzenia, Miasto Stołeczne Warszawa, przewiduje także specjalną strefę z atrakcjami dla małych i dużych wielbicieli tańca, sportu i dobrej muzyki. O szczegółach dodatkowych atrakcji, dostępnych po raz pierwszy podczas Warsaw Challenge 2016, poinformujemy już niebawem.
Wstęp na imprezę jest wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *