[PREMIERA] Stało się NIC – rockowy wiatr od morza

13 w piątek godzina 13:00 to idealny czas aby przedstawić Wam NIC.

W zapowiedzi prasowej czytamy:

Stało się NIC – rockowy wiatr od morza

13 kwietnia singlem „Jeszcze żyję” zadebiutuje nowy zespół rockowy założony przez pochodzących z trójmiasta i uznanych na scenie ogólnopolskiej muzyków i producentów: Jarosława Chęcia, Tomasza Górnickiego oraz Mateusza Machnikowskiego. Formacja o nazwie NIC zapowiada w ten sposób album.

Singiel „Jeszcze żyję” zespsołu NIC ustawia nową formację w długim i imponującym pochodzie trójmiejskiej fali rocka obok takich bandów, jak Illusion, Chassis, Golden Life, O.N.A, Pneuma czy Crew, z którym związany był jeden ze współtwórców NIC, gitarzysta, wokalista i kompozytor – Jarosław Chęć. Sam o nowym projekcie wypowiada się enigmatycznie: „Trzy słowa najdziwniejsze. Kiedy wymawiam słowo Przyszłość, pierwsza sylaba odchodzi już do przeszłości. Kiedy wymawiam słowo Cisza, niszczę ją. Kiedy wymawiam słowo Nic, stwarzam coś, co nie mieści się w żadnym niebycie”.

Pozostali dwaj członkowie NIC, to gitarzysta, basista, producent muzyczny i realizator dźwięku Tomasz Górnicki mający na swoim koncie współpracę m.in. z Grzegorzem Skawińskim, In The Verse (USA) czy Igorem Faleckim oraz realizator, producent, gitarzysta w zespołach Dead By Dawn, Stagma, Elegans, Anti Motivational Syndrome – Mateusz Machnikowski.

Ich pierwszy singiel zatytułowany „Jeszcze żyję” zapowiada współprodukowany przez Grzegorza Skawińskiego album „Stało się NIC”, który swoją premierę ma mieć na koniec bieżącego roku”

Muzykoholicy będą bacznie obserwować NIC i chętnie wezmą udział w działaniach promocyjnych tudzież patronatach.


Nic – „Jeszcze Żyję”


 Zajrzyj po więcej:

fb:   https://www.facebook.com/NIC-155243465174688/


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.