Światem błogim nacieszcie się ,,Do Syta”

khw

Kapela Hanki Wójciak prezentuję klip do piosnki promującej płytę „Znachorka”. Obraz kręcony w urokliwych zakątkach Krakowa, w gronie przyjaciół i fanów zespołu, niesie ze sobą proste przesłanie: Cieszmy się śpiewem, tańcem, drugim człowiekiem i światem, póki jesteśmy jego częścią!

Śmierć. Dobrze wie, jaka jest jej rola. Pełni ją od zarania dziejów. Zdaje sobie sprawę, że zazwyczaj jest nieproszonym gościem. Że przychodzi za wcześnie i nie w porę. Wie, że wywołuje największy strach, dosłownie mrozi krew w żyłach. W utworze „Do syta” nie poucza ona, nie moralizuje, nie straszy wieczną karą, po prostu przypomina o sobie i wzywa, żeby czasem prędzej obudzić się do życia w radości, póki mamy na to czas – mówi Hanka Wójciak, liderka zespołu, autorka piosenki i koncepcji obrazu – Utwór jest taneczny, a powstały klip pełen życia, koloru i radości. Nakręcone osoby to nasi słuchacze, członkowie Kapeli, przyjaciele w różnym wieku.


Posłuchaj całej płyty Kapeli Hanki WójciakObraz został zrealizowany przez Mateusza Jazowskiego i Łuksza Niemca (Cutsense),  warsztaty na trawie poprowadziła Anna Ostafil (Wyspa Sensu), a inspiracją do wspólnej zabawy było zajęcia z Anną Demarczyk (Jalla! Uwolnij swoje ciało!).


KAPELA HANKI WÓJCIAK (czytaj więcej)


Patronat medialny nad klipem Kapeli Hanki Wójciak – Do Syta objęli:

interia.pl, TVP3 Kraków, Muzykoholicy.com, Wywrota.pl, Folk24.pl, etnosystem.pl, Pofolkuj.pl


Przydatne linki:

FB: https://www.facebook.com/KapelaHankiWojciak/?fref=ts  

WWW: www.kapelahanki.pl

YT: https://www.youtube.com/channel/UCRV9flFPJEr-Q5VMnY4kEIg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *