Teledysk do nowego singla Lanberry – ,,Każdy Moment”

lanberry1

Lanberry – wokalistka, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną, zaprezentowała teledysk do najnowszego singla: „Każdy moment”. Utwór ten to liryczna zapowiedź jej debiutanckiego albumu, którego premiera zaplanowana jest na 4 marca br.

(…) to piosenka, która pokazuje moją inną, bardziej liryczną i emocjonalną stronę. Utwór opowiada o tym, jak wielką siłę ma uczucie, które przychodzi do człowieka w niezbyt ciekawym momencie w życiu, kiedy wszystko wydaje się beznadziejne i szare. Właśnie wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy, rzeczywistość nabiera koloru i sensu – mówi Lanberry.

Lanberry – Kazdy Moment


Teledysk do singla Każdy moment jest odzwierciedleniem tego, jak miłość wpływa na życie każdego człowieka, szarą codzienność ubierając w paletę barw. Od pierwszych sekund wciąga nas w trochę nierealny, baśniowy klimat, pokazując miłosną historię, która stanowi znakomite dopełnienie tekstu, którego autorką jest Lanberry.

Sprawy zwierząt są dla mnie bardzo ważne i cieszę się, że w moim teledysku mogli wystąpić Amisz i Lemo – dwa wspaniałe koty, które, mam nadzieję, dzięki temu zwiększą swoją szansę na adopcję i nowy wspaniały dom – powiedziała artystka.

lanberry2

Lanberry profesjonalną karierę muzyczną buduje od 2010 roku. Na swoim koncie ma m.in. udział w płycie Warsoul Experience z projektem NOD, na której oprócz niej można było usłyszeć także: Wojciecha Waglewskiego, Marikę oraz rapera VNM-a.

Jesienią 2015 roku wydała debiutancki singiel Podpalimy świat i od razu zwróciła uwagę rynku muzycznego. Singiel ten dotarł na pierwsze miejsca list przebojów największych polskich stacji radiowych, w tym RMF, ESKA i RMF MAXXX, a opiniotwórcze media umieściły ją na liście Ośmiu osób, którym warto się przyglądać w 2016 roku. W styczniu tego roku zaśpiewała dla Disneya tytułową piosenkę do nowej animacji kanału – Miraculum: Biedronka i Czarny Kot. Wiosną Lanberry wystąpi na Enea Spring Break Festival, gdzie prezentują się najzdolniejsi młodzi wykonawcy. Rok 2016 będzie jej rokiem, a zaczyna go liryczną piosenką o najpiękniejszych emocjach.

Zajrzyj tu:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *