Teledysk do pierwszego singla Buslava

Buslav

Buslav prezentuje teledysk do singla “Searching for you”, który zapowiada debiutancki album artysty.

Okrzyknięty olśnieniem tegorocznego festiwalu Enea Spring Break koncert Buslava doskonale zwiastuje Jego pierwszy oficjalny singiel – “Searching for you”. Ten dynamiczny i chwytliwy utwór ma szanse na stałe zagościć na każdej letniej playliście.

Za realizację klipu odpowiedzialny jest duet młodych filmowców: Paweł Szkolik & Tomasz Kielemoniuk. Video obejrzeć można na oficjalnym kanale artysty w serwisie youtube:

Jeszcze w tym roku na rynku pojawi się debiutancki album zatytułowany “Buslav”, zawierający 11 wyrazistych i soczystych kompozycji z gatunku elektronicznego i akustycznego popu.


Buslav to multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Wieloletnie i międzynarodowe doświadczenie muzyczne przyczyniło się do powstania jego autorskiego projektu. Organiczny charakter twórczości Buslava, jest wynikiem świadomego, szczerego oraz osobistego podejścia do muzyki. Zbliżający się debiutancki album to projekt odwagi przekroczenia osobistych granic. To opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach ujętych w niebanalne dźwięki.


,,Searching for you” w serwisach digitalnych

Buslav na facebook’u

Warner Music Poland na facebook’u


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *