Premiera teledysku do singla „Więcej” duetu Shandy & Eva

Pierwszego dnia meteorologicznej wiosny w Internecie ukazał się nowy utwór akustycznego duetu Shandy & Eva, zatytułowany „Więcej”. To kolejna propozycja z tekstem w języku polskim zaprezentowana przez artystki.


Piosenkę utrzymano w klimacie muzyki pop lat 90. Słowa napisała Ewa Żmijewska, a kompozycja stanowi wspólne dzieło dziewczyn. Teledysk nakręcono w Los Angeles, a udział w nim wzięli przyjaciele Shandy i Evy.


Utwór i teledysk dedykowany jest naszym przyjaciołom, zarówno tym w USA, jak i w innych krajach – mówią wokalistki. – Mamy ich całkiem spore grono, dzięki naszym studiom. Nie tracimy z nimi kontaktu, ciągle mamy nowe pomysły i plany. To piosenka dla nich od nas. Abyśmy nigdy nie zapomnieli, co jest w życiu ważne. Jak bardzo ważna jest przyjaźń i wzajemne wsparcie. Chcemy, aby trwało to jak najdłużej…Shandy & Eva to formacja, która powstała w Los Angeles na początku 2015 roku. Ewa Żmijewska poznała Shandrelicę Casper w Los Angeles College of Music w Kalifornii, gdzie obie podjęły studia na wydziale Vocal Performance i właśnie tam zaczęły współpracę. Już na samym początku istnienia zespołu oryginalne brzmienie dwóch głosów urzekło publiczność w Kalifornii i w Polsce, a nawet na karaibskiej wyspie Curacao, skąd pochodzi Shandrelica. W 2017 roku duet połączył siły z polskim producentem, inżynierem i kompozytorem, Krisem Górskim. W studio AudioPlanet w Trójmieście nagrali pierwsze szkice autorskich piosenek. W sierpniu ukazał się ich debiutancki album, promowany przez singiel „Czasem”. Obecnie grupa koncertuje w całej Europie i pracuje nad drugą płytą.


zajrzyj po więcej:

Shandy & Eva na Facebooku
Shandy & Eva na Instagramie
strona oficjalna Shandy & Eva