Premiera teledysku Holly Blue – ,,Irresisitble”

Holly Blue przedstawia nowy teledysk do singla „Irresistible”. Utwór ten to wakacyjny, bujający hit zapowiadający drugą płytę zespołu pt. „UpBeat”, której jednym z producentów jest Eddie Stevens, znany ze współpracy z Moloko, Roisin Murphy czy Zero 7. Płyta będzie miała swoją premierę 15 czerwca, a nowego materiału będzie można posłuchać już 4 czerwca na wspólnym koncercie Holly Blue i Ani Dąbrowskiej w Świętochłowicach.


HollyBlue

Zespół Holly Blue to trio założone w 2011 r. przez Sonię Kopeć, jej brata Krystiana i Emila Blanta – muzyka i producenta znanego m.in. z grup Gutierez i The Marians. Muzyka zespołu, określana jako intelligent pop, może kojarzyć się z klimatami Roisin Murphy, Reginy Spector czy Emiliany Torrini. Pomimo inspiracji zachowuje jednak własny unikatowy klimat, charakteryzujący się subtelnym głosem Soni oraz oryginalnym brzmieniem i aranżacjami.
Po wydaniu  debiutanckiej płyty pt. „First Flight”, która ukazała się jesienią 2012 r. zespół grał wspólne koncerty m.in z Selah Sue (Holly Blue było oficjalnym supportem na polskiej trasie belgijskiej gwiazdy pop) oraz polskimi artystami – Myslovitz, Anią Dąbrowską, Fisz/Emade, Natalią Przybysz, Julią Marcell, Natalią Nykiel. W 2013 roku wystąpił na festiwalu SOPOT TOPtrendy i zagrał dużą trasę po Polsce oraz Wyspach Brytyjskich. Piosenki zespołu grane są regularnie w ogólnopolskich stacjach radiowych oraz znalazły się na składankach „Sealesia 1″ i „Sealesia 2″, „Mysłowice Dobrze Brzmiące” oraz „Cafe Night & Day: Chillout & Alternative Edition 2014″.


Nowy teledysk do singla „Irresistible” – Holly Blue, poniżej:

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *